Головна > Новини > Новини клуба > Наші в збірній. П'ять шайб і шість "асистів"

Новини клуба

Наші в збірній. П'ять шайб і шість "асистів"

12-02-12 20:14:53
У четвер, п'ятницю і суботу збірна України провела черговий цикл матчів у рамках підготовки до чемпіонату світу. Як відомо, хокейний клуб "Донбас" делегував до складу національної команди відразу сім гравців, які відзначилися в кожному з трьох поєдинків синьо-жовтих на Єврочелленджі в Києві. Нагадаємо, що українці посіли друге місце на турнірі, крупно обігравши литовців і румунів і лише в серії буллітів поступившись збірній Італії.

З 16 шайб, закинутих підопічними Анатолія Хоменко на рахунку представників "Донбасу" - 5. У списку "снайперів" у складі українців двічі позначений форвард ХК "Донбас" Євген Пастух, по разу - Олександр Побєдоносцев, Сергій Бабинець та Дмитро Ісаєнко. Доречі, у складі збірної України одразу четверо гравців записали на свій рахунок по дві шайби. Крім Пастуха це вдалося Костянтину Касянчуку, Олександру Торянику і Олександру Яковенко.

Не загубилися представники клубу з Донецька і серед "бомбардирів". За підсумками турніру в активі Євгена Пастуха - 2 шайби і 1 гольова передача, Олександра Побєдоносцева - 1+2, Сергія Бабинця - 1+1, Артема Бондарева - 0+2 і Дмитра Ісаєнка - 1+0. Не вдалося відзначитися лише захиснику Володимиру Алексюку, а найрезультативнішим гравцем у складі українців став Константік Касянчук - 2+3.

Втім, турнір в цілому Володимир Алексюк завершив з одним з кращим серед гравців "Донбасу" коефіцієнтом корисності +3. Такий же показник в активі Євгена Пастуха. По одному балу в Олександра Побєдоносцева та Сергія Бабинця. По разу забивала і пропускала п'ятірка українців в присутності на майданчику Дмитра Ісаєнко. Найкращий показник корисності серед донеччан у Артема Бондарева - +4.

Окремо відзначимо дії голкіпера ХК "Донбас" Євгенія Напненко, який зіграв у двох з трьох матчів збірної. У поєдинку з румунами Напненко відіграв частину третього періоду і відбив 3 з 3-х кидків суперників. Наступного дня Євген захищав ворота збірної Україні у поєдинку з Литвою (5:1) всі 60 хвилин зустрічі і зміг відбити 21 з 22 кидків по своїх воротах.