Головна > Новини > Новини клуба > "Донбас" знову сильніший за "Динамо"

Новини клуба

"Донбас" знову сильніший за "Динамо"

31-01-12 21:18:27
Лідер Західної конференції ХК "Донбас" без проблем довів свою перевагу над суперником супермотівірованним, здобувши гарну перемогу над "Динамо" з Балашихи.

ХК "Донбас" (Донецьк) - ХК "Динамо" (Балашиха) - 4:1 (0:0, 1:0, 3:1)
31 січня 2012 Донецьк, Арена "Дружба". 3421 глядач

Судді: А. Юркін (Казань), Іванов Ю. (Санкт-Петербург), Гавриленко А. (С-Петербург)

"Донбас": Горячевських. Малевич-Люткевич, Піскунов-Белухін-Журун, Селезньов-Дидикін, Варламов-Хульт-Кочетков, Егіна-Єсіпов, Матерухін-Шафаренко-Доніка, Ісаєнко-Шагов-Гладських.

"Динамо": Черепеніна. Дашкевич-Томкін, Сопін-Потайчук-Трофимов, шваль-Єрохін, Іванов-Юшин-Коротков, Федосов-Шерстюк, Субботін-Гурьянов-Фахрутдинов, Васильєв-Носков-Голденков.

Шайби: 1:0. Піскунов, 31:18 - менш., 2:0. Варламов (Дидикін, Хульт, 40:40), 3:0. Малевич (Матерухін, Шафаренко, 45:22), 4:0. Піскунов (Белухін, 54:23), 4:1. Носков (Голденков, Дашкевич, 58:45)

Штраф: 26 - 16

Кидки: 21 (6 +4 +11) - 25 (5 +15 +5)

Вкидання: 38 - 33

З перших хвилин зустрічі "Динамо" продемонструвало величезне бажання відвезти з Донецька залікові бали. Одинадцяте місце і нинішній баланс біло-синіх в турнірній таблиці Західної конференції все ще залишають представникам Балашихи шанси на місце в плей-офф, за який наші сьогоднішні гості, безсумнівно, будуть битися з усіма і до кінця. Донеччани виявилися готовими до такого повороту подій і змогли підтримати високі швидкості першого періоду, загубивши кілька реальних шансів відкрити рахунок у матчі. Для гостей така нагода трапилася в середині двадцятихвилинки після видалення Белухіна. У ці хвилини запам'яталася самовіддана гра пари захисників донеччан і Владислава Егіна зокрема, який кинувшись під шайбу, отримав дуже чутливий удар в незахищене місце, але зміг встати на ноги і запобігти найнебезпечнішу поперечну передачу на неприкритого суперника, який був готовий завершити точним кидком комбінаію партнерів по команді.

Після перерви гості з подвоєною енергією продовжили шукати щастя біля воріт суперників, але вже на другій хвилині другого періоду пропустили. Правда, до цього епізоду арбітр поставився скептично, скасувавши взяття воріт гостей. Більше того, динамівці двічі отримували можливість зіграти вп'ятьох проти трьох донеччан, але підопічні Олександра Куликова незмінно зберігали свої ворота в недоторканності, в меншості роздрукувавши "рамку" Олександра Черепіна. Це Сергій Піскунов здійснив сольний прохід і в улюбленому стилі, прицілившись, кистьовим кидком відправив шайбу в кут воріт суперників.

У третьому періоді все стало на свої місця. Донеччани впевнено прибрали ініціативу до своїх рук і, завдяки точним кидкам Сергія Варламова та Володимира Малевича, довели свою перевагу до значного, маючи при цьому не один момент для того, щоб довести справу до розгрому. Втім, поставити ефектну крапку вдалося. Сергій Піскунов зробив дубль, а гості були винагороджені за всі старання закинутою шайбою Носкова.

Наступну гру в ВХЛ донеччани проведуть 3 лютого у Санкт-Петербурзі проти ХК ВМФ. Початок матчу о 16:30.