Головна > Новини > Новини клуба > Антон Данилов: "Знали, що "Донбас "добре реалізує чисельну перевага"

Новини клуба

Антон Данилов: "Знали, що "Донбас "добре реалізує чисельну перевага"

29-01-12 23:32:22
Після матчу з "Донбасом" захисник ХК "Рязань" Антон Данилов підкреслив велику кількість вилучень у складі його команди.

- Багато невиправданих вилучень в першому періоді. Ми знали, що «Донбас» добре реалізує свої моменти у більшості, ми з ними вже не раз грали. На цей раз знову багато пропускали в меншості, і це позначилося на результаті першого періоду. Ми його провалили. У першій перерві тренер звернув увагу на порушення правил з нашого боку. Згодом ми спробували зіграти більш коректно, другий період виграли, відчули гру, але після рахунку 5:1 дуже складно відігратися. Втім, билися до кінця. Подяка нашому воротареві, що не «розкис» і в другому і третьому періодах ловив все.

- З чим пов'язані ці вилучення в першій двадцятихвилинці?
 - Недоробки з нашого боку. Не встигали, програвали в русі. Звідси і порушення.