Головна > Новини > Новини клуба > "Донбас-2" четвертий раз обіграв "Львів"

Новини клуба

"Донбас-2" четвертий раз обіграв "Львів"

04-01-12 21:22:23
Перший в 2012 році матч для команди "Донбас-2" вийшов складним, але переможним. Підопічні Олега Мікульчика у гостях переграли львівських "Львів" - 3:2. У першому періоді червоно-чорні вийшли вперед, завдяки влучним кидкам Німенко та Анікєєва, яки асистував Роман Благий. Проте поперерві Гнітько вдалося скоротити відставання, реалізувавши чисельну більшість. У середині другої двадцятихвилинки донеччани мали шанс збільшити відрив від суперника, але реалізувати перевагу у два польових гравця не змогли. Втім, це вдалося зробити у повних складах. Дубль на свій рахунок записав Анікєєв.

Люб'язністю на люб'язність після другої перерви відповіли і господарі майданчика, які вп'ятьох не змогли переграти трійку хокеїстів "Донбасу". В свою чергу, зробивши кілька вилазок до воріт суперників, гості почали грати за рахунком і дозволили львів'янам повернути матчу інтригу за півтори хвилини до закінчення основного часу зустрічі. Відзначився Машкарьов. Проте, відігравши близько хвилини вшістьох і ледь не пропустивши від Романа Благого у порожні ворота, тренер "Львів" повернув Донована в "рамку", а суддя дорахував секунди матчу що лишилися, які відділяли гостей від перемоги. У підсумку, "Донбас-2" четвертий раз в поточному чемпіонат обіграв львів'ян, причому вдруге на їх майданчику.

"Леви" (Львів) - "Донбас-2" (Донецьк) - 2:3 (0:2, 1:1, 1:0)
4 січня 2012 Новояворівськ. Льодова Арена. 500 глядачів
Судді: А. Глуховський, А. Батезатов, О. Окрема.

"Леви": Донован. Янченко - Панченко - Гнітько, Смєкалін - Машкарьов, Марушев - Федоров - Расторгуєв, Хонін - Новиков, Мадера - Зеньков - Сидоров, Куликов - Гончаров, Толстік - Маличенко, Курський.
"Донбас": Напненко. Ан.Міхнов - Бондарев - Пастух, Расулов ​​- Алесюк, Р. Благий - Анікєєв - Німенко, Бабинець - Ісхаков - Страхов, Тезіков - Васильєв, Голубничий - Аверкін - Кровопусков, Толкунов - Кугут, Нікульніков.

Шайби: 0:1. Німенко (Благий, 6:40), 0:2. Анікєєв (Благий, Борисенко 13:20-біл.), 1:2. Гнітько (Панченко, Янченко, 22:30-біл.), 1:3. Аникеев (Расулов, Благий, 36:36), 2:3. Мошкарьов (Панченко, Янченко, 58:39)

У другому матчі дня у Вінниці "Харківські Акули" розгромили "Гайдамаків" з рахунком 6:1.