Головна > Новини > Новини клуба > ХК "Донбас" упевнено переграв ХК "Саров"

Новини клуба

ХК "Донбас" упевнено переграв ХК "Саров"

23-12-11 20:12:17
Хокейний клуб "Донбас" здобув чергову перемогу у Вищій хокейній лізі Росії, впевнено перегравши гостей з ХК "Саров". Нагадаємо, що в першому очному поєдинку цих команд підопічні Олександра Куликова також святкували в гостях перемогу 2:0. Свій наступний матч червоно-чорні проведуть на донецькій Арені "Дружба" проти ХК "Титан" з Клину. Нагадаємо, що цей матч відбудеться 25-го грудня о 17:00.

ХК "Донбас" (Донецьк) - ХК "Саров" (Саров) - 5:1 (1:0, 2:0; 2:1)

23 грудня 2011 року. м. Донецьк. Арена "Дружба". 3778 глядачів.

Судді: Сердюк С. (Ярославль), Філімонов П. (Воронеж), Журавльов В. (Саратов)

"Донбас": Горячевських. Люткевич - Малевич, Піскунов-Белухін-Журун, Селезньов - Дидикін. Варламов - Боровков - Кочетков, Єсіпов - Егіна, Гладських - Татаринов - Васильєв, Матерухін - Шафаренко - Доніка.

"Саров": Беспалов. Зубов - Макаров, Воробйов - Савосін - Загідуллін, Довгань - Мохов, Полозов - Бакіка - Іванов, Волков - Жуков, Радчук - Рябев - Торяник, Молотилов - Кашенін, Коньков - Охлобистін - Голишев.

Шайби: 1:0. Шафаренко (Матерухін, 09:35), 2:0. Белухін (Журун, Піскунов, 20:42), 3:0. Белухін (Люткевич, Малевич, 37:17), 4:0. Малевич (Белухін, Люткевич, 44:41, біл.), 4:1. Бакіка (Полозов, Іванов, 52:31), 5:1. Єсіпов (Шафаренко, Журун, 54:07)

Традиційно насичений подіями перший період пройшов на високих швидкостях, запропонованих гостями з Сарова, які донеччани взяли та підтримали. Попрацював в поті чола у воротах "Донбасу" Степан Горячевських, який зберіг свої ворота в недоторканності, що його візаві Беспалову зробити не вдалося. Одну з атак ближче до середини двадцятихвилинки точним кидком завершив Шафаренко.

Ледве почався другий період, як Євген Белухін подвоїв перевагу господарів майданчика, завершивши атаку напарників по трійці нападу. На 28-й хвилині донеччанам нічого не залишалося, як порушувати правила коли виходив один в нуль суперник, і саровчане отримали відмінний шанс скоротити відставання, але Полозов, виконуючи штрафний кидок, не зміг переграти Горячевскіх. Не вдалося забити гостям, за законом "жанру" забили господарі майданчика. Лише тільки на вдалу позицію вивели Малевича, як пішов потужний кидок від синьої лінії, і, прикритий гравцями воротар "Сарова" врятувати свою команду не зміг. Як з'ясувалося згодом, Белухін зміг змінити траєкторію польоту шайби.

У тому ж складі відзначилися донеччани і на початку третього періоду, з тією різницею, що тепер асистентами виступили Люткевич іта Белухін, а гольову атаку завершував Малевич. Помітно втомлений саровчане в третьому періоді набагато рідше турбували воротаря "Донбасу", тим часом Беспалову доводилося працювати не покладаючи рук. Можливо, дещо втратив через відсутність навантаження гравців тонус Степан Горячевскіх і пропустив шайбу на 53-й хвилині шайбу, але його партнери по команді, тут же все виправили, відправивши на ударну позицію Єсипова.

Набравши 76 очок після 34 ігор донецький "Донбас" продовжує очолювати турнірну таблицю Західної конференції ВХЛ.

Інші ігри ВХЛ 23 грудня

ХК "Рязань" вдома закинув наступному суперникові донеччан - "Титану" дві шайби, перемігши з рахунком 2:0. Відзначився голкіпер господарів Вадим Желобнюк, що відбив всі 38 кидків по своїх воротах.

"Динамо" з Балашихи на домашньому майданчику обіграло пітерський ХК ВМФ - 4:2. Гості відкрили рахунок у матчі, але потім пропустили чотири шайби поспіль. Закинути ще одну шайбу "моряки" зуміли лише на 58 хвилині гри, коли доля матчу була вирішена.