Головна > Новини > Новини клуба > ВХЛ: «Донбас» у дзеркалі цифр

Новини клуба

ВХЛ: «Донбас» у дзеркалі цифр

14-12-11 22:07:11
В першості ВХЛ, донецький «Донбас» впевнено лідирує в дивізіоні А і як і раніше на вершині Західної конференції, випереджаючи «Нафтовик» з Альметьєвська. Позаду екватор регулярного чемпіонату і поки у нашої команди невеликий перепочинок, пропонуємо проаналізувати зіграні матчі в ВХЛ крізь призму статистики.

Підопічні Олександра Куликова провели 32 матчі регулярного чемпіонату. Виграли 20 з них, у двох — дотискали суперників в овертаймі і в трьох зустрічах були успішніше візаві в серії післяматчевих булітів.

ВЕРЕСЕНЬ 2011 р.
У вересені «донбасівці» провели 6 зустрічей в ВХЛ: 4 перемоги, 1 - в серії булітів і 1 поразка. Різниця шайб - 21:12.
Розбивка по періодах (для «Донбасу»):
1-і періоди: 4 переможних, 1 нічийний, 1 програшний. Шайби - 8:4.
2-і періоди: 2 переможних, 1 нічийний, 3 програшних. Шайби - 5:4.
3-і періоди: 4 переможних, 1 нічийний, 1 програшний. Шайби - 8:4.
Якщо «Донбас» відкривав рахунок (в 3 зустрічах) - незмінно перемагав. Якщо ж першим пропускав (в 3 зустрічах) - було зафіксовано 1 перемога в основний час, 1 в серії буллітів і в одному випадку наша команда програла.
21 раз у вересні «Донбас» засмучував воротарів команди суперників. У 7 випадках реалізовував чисельну перевагу. 8 разів суперники вражали ворота Горячевських, використовуючи перевагу в зайвого польового.

ЖОВТЕНЬ 2011 р.
Зіграно 11 зустрічей ВХЛ: 7 перемог «Донбасу», 4 поразки. Різниця шайб - 23:16.
1-і періоди: 5 переможних, 5 нічийних, 1 програшний. Шайби - 9:1.
2-і періоди: 3 переможних, 5 нічийних, 3 програшних. Шайби - 7:9.
3-і періоди: 4 переможних, 4 нічийних, 3 програшних. Шайби - 8:5.
Якщо «Донбас» відкривав рахунок (8 ігор) - 7 перемог і 1 поразка.
Якщо «Донбас» першим пропускав (3 гри) - 3 поразки.
З двадцяти трьох шайб у жовтні, 5 «Донбас» закинув у більшості. 1 раз в більшості пропустив і 7 разів суперник реалізував чисельну перевагу.

ЛИСТОПАД 2011 р.
Зіграно 10 матчів ВХЛ: 6 перемог «Донбасу», 2 перемоги «Донбасу» в овертаймі, 1 перемога донеччан у серії булітів і 1 поразка. Різниця шайб - 47:22.
1-і періоди: 6 переможних, 3 нічийних, 1 програшний. Шайби - 12:5.
2-і періоди: 4 переможних, 4нічейних, 2 проігришних. Шайби - 13:10.
3-і періоди: 6 переможних, 3 нічийних, 1 програшний. Шайби - 19:7.
Овертайми: 2 дод. п'ятихвилинки - 2 перемоги.
Буліти: 1 матч - 1 перемога
Якщо «Донбас» відкривав рахунок (7 ігор) - 5 перемог, 1 перемога в овертаймі, 1 поразка.
15 разів у листопаді наші хокеїсти забивали в більшості, 6 разів це вдавалося суперникові.

ГРУДЕНЬ 2011 р.
Зіграно 5 матчів ВХЛ, 3 перемоги «Донбасу», 1 перемога «Донбасу» по буллітам, 1 поразка. Різниця шайб - 16:8.
1-і періоди:  2 переможних, 2 нічийних, 1 програшний. Шайби - 3:1.
2-і періоди: 2 переможних, 1 нічийний, 2 програшних. Шайби - 13:10.
3-і періоди:  2 переможних, 3 нічийних, 0 програшних. Шайби - 19:7.
Якщо «Донбас» відкривав рахунок (4 гри) - 3 перемоги, 1 перемога в серії булітів.
Якщо «Донбас» першим пропускав (1 гра) - 1 поразка.
3 рази в грудні наші хокеїсти забивали в більшості, 2 рази це вдавалося супернику.