Київ

Пресс конференция

Зірки матчу: Дмитро Ісаєнко (Д), Ігор Шаманський (Д) - Павло Большаков (Х)

Олександр Кобиков («Харків»):

Нам була потрібна тільки перемога, і тому на гру вийшли повністю мобілізованими, готові віддати поєдинку всі сили. Вдалося закинути швидкі три шайби, але потім почалася наша «головний біль» - гра в меншості та більшості.

«Донбас» добре використовував свої моменти. Донецька команда добре «біжить», і ми не витримали запропонований ними темп.

Тепер будемо готуватися до ігор за третє місце.

Олександр Куликов («Донбас»):

«Харків» спочатку гри змусив нас похвилюватися. Ми вийшли на гру трохи неналаштовані після виграшу в Харкові 8:1. Програючи 0:3 зрозуміли, що далі так грати не можна - взяли 30 секундний тайм-аут. Ще в першому періоді відіграли дві шайби, а коли повели в матчі 6:3, стали усвідомлювати, що виграємо.

Ради, що виграли 25 гру поспіль і пробилися до фіналу. Завтра відпочинемо, після чого почнемо підготовку до вирішальних ігор чемпіонату.