Ми в пресі

«Донбас-2» упевнено переграє «Компаньон» у Києві

17-02-12 13:07:14
Чи думали гравці «Компаньона», що поєдинок проти «Донбасу-2» складеться так невдало? Напевно, немає. І навряд чи вони так думали після того, як досить швидко відкрили рахунок у матчі після голу Заблудовского. На жаль для київських уболівальників, далі розвинути успіх підопічним Олександра Сеуканда не вдалося. Хоча можливості для цього були. Але чогось не вистачало господарям. Особливо при розіграші більшості. Як виявилося пізніше, це киянам гукнулося. Поки ж нічого біди не віщувало, але вона в підсумку прийшла звідти, звідки не чекали. Спочатку в кінці першого періоду травму отримав Олег Благой. Можливо, саме лідера оборони не вистачало «нефтегазовцам» пізніше. Адже такий гравець ой як не завадив би Сеуканду. А в світлі прийдешнього плей-офф - тим більше.

Ну, а потім настав другий період, який став справжнім кошмаром для «Компаньону». Як було написано вище, все почалося з травми Благого. А продовжилося після того, як донеччани отримали право на більшість, яким благополучно скористалися. Це Бойченко змусив Зав'ялова капітулювати. Хто ж тоді знав, що це - початок розгрому, який вже чекав господарів льоду? А в підсумку так і вийшло. Але, справедливості заради, треба сказати, що кияни самі винні в тому, що у них вийшов такий, м'яко кажучи, потворний період. Треба було трохи краще грати у більшості. І не було б тих двох пропущених шайб, які гості примудрилися забити, граючи в усіченому складі. І не закінчився б другий період з розгромним рахунком 5:1 на користь «Донбасу-2». Додатково до всього, ще й Шурупов поповнив «нефтегазовскій» лазарет. Одним словом - повністю невдалий період для бронзових призерів минулого чемпіонату. Можна тільки уявити, який розмова мала бути у Олександра Сеуканда зі своїми підопічними.

Можливо, в чомусь «Компаньону» і пощастило, що на третій період, як здалося з боку, гості вийшли більш заспокоєними і не переживають за рахунок. Але, мабуть, розмова в роздягальні таки відбувся, оскільки «Компаньон» грав з бажанням хоч якось «згладити» наслідки другого періоду і гідно закінчити гру. Це бажання на 46-й хвилині показав Абаєв. Захисник «Компаньона» знову, як і в грі з «Харківськими Акулами», вразив ворота могутнім кистьовим кидком. І знову він попав в порвану «лузу»! А ще кажуть, що двічі снаряд одну воронку не влучає! Ще й як потрапляє! І цей гол, чого гріха таїти, додав упевненості господарям. Тільки однієї впевненості мало, щоб перемогти «Донбас-2». Але кияни, честь їм і хвала, намагалися грати до кінця. В якості винагороди вони отримали можливість ще раз засмутити Напненко, чим і скористалися за кілька хвилин до кінця поєдинку. Борисенко прицільно кидав по воротах, але автором гола став не він, а Винокуров - 3:5. І у господарів залишалося менше п'яти хвилин на чудесний порятунок. Але чудо не відбулося. «Компаньон» не зміг зробити «камбек», і в підсумку «Донбас-2» переміг та став ще на один крок ближче до рубежу в сто очок.