Головна > Новини > "Донбас" здолав "Динамо" і очолив турнірну таблицю ВХЛ!

Новини

"Донбас" здолав "Динамо" і очолив турнірну таблицю ВХЛ!

07-12-11 19:09:45
Підопічні Олександра Куликова через місяць знову обіграли "Динамо" в Балашисі з рахунком 4:2, завдяки чому вийшли на перше місце в загальній турнірній таблиці Вищої хокейної ліги.

"Динамо" (Балашиха) - "Донбас" (Донецьк) - 2:4 (0:2; 2:2; 0:0)

7 грудня 2011. 17:00. м. Балашиха. Арена "Балашиха". 650 глядачів
Судді: Кушнір А. (Ярославль), Міхаевіч С. (С-Петербург), Нестеров А. (С-Петербург).

Динамо: Маслаков. Дашкевич - Антоновський, Швальов - Тарасов, Скопінцев - Карпушкін, Єрохін. Сопін - Шибаєв - Трофимов, Іванов - Потайчук - Коротков, Васильєв - Первухін - Кудашов, Михайлов - Гурьянов - Голденков.

Донбас: Царегородцев. Малевич - Побєдоносцев, Егін - Дидикін, Шагов - Єсіпов. Піскунов - Белухін - Журун, Варламов - Татаринов - Кочетков, Матерухін - Шафаренко - Васильєв, Ісаєнко - Доніка - Гладських.

Голи: 0:1. Піскунов (Белухін) - 4:00 - більш., 0:2. Варламов (Кочетков) - 10:51, 0:3. Варламов - 21:26, 1:3. Шибаєв (Трофімов) - 23:09, 2:3. Іванов (Коротков) - 35:59. 2:4.Кочетков - 39:40 - ш.б..

Штраф: 20 (6 +12 +2) - 10 (4 +2 +4)

Кидки: 24 (9 +5 +10) - 23 (5 +13 +5)

Вкидання: 35 - 44

"Динамо" з Балашихи стало першим з клубів ВХЛ, з ким "Донбас" зустрівся в поточному чемпіонаті вже втретє. Незважаючи на те, що в двох попередніх матчах суперники взяли по три очки, на цей раз у Підмосков'є донеччани прибули у ранзі одного з лідерів Ліги і в статусі фаворита протистояння. Ці дві тези були підтверджені в першому ж періоді, коли Піскунов і Варламов закинули у ворота суперника дві шайби. Перша з них, автором якої став Сергій Піскунов, стала ювілейною - 100-ю закинутою  донеччанами в чемпіонаті ВХЛ шайбою.

Вже на другій хвилині другої двадцятихвилинки Сергій Варламов за рахунок індивідуальної майстерності закріпив перевагу гостей, але динамівці доклали чимало зусиль, щоб інтрига в цьому поєдинку не зникла достроково, і зусиллями Шибаєва скоротили відставання в рахунку. Більш того, ближче до кінця другого періоду Іванову вдалося дуже вдало підставити ключку після прострільної передачі і перевага донеччан зовсім стала мінімальною. Проте крок у відповідь від підопічних Олександра Куликова не змусив себе довго чекати. Денис Кочетков, якому не дозволили з порушенням правил реалізувати вихід один в нуль, коли донеччани грали в меншості, сам чітко реалізував буліт за фол останньої надії.

У третьому періоді донеччанам довелося витримати неабиякий тиск з боку опонента, втім, було б дивно, якщо підмосковні хокеїсти здалися б заздалегідь. "Переживши" цей непростий момент, донеччани відсунули гру від своїх воріт і довели матч до переможного кінця. Здолавши в Балашисі "Динамо", донеччани продовжили переможну серію в ВХЛ до п'яти матчів. Нагадаємо, що свій черговий поєдинок підопічні Олександра Куликова проведуть у п'ятницю, 9 грудня, в Кургані проти "Зауралля".