ВХЛ. "Донбас" наздогнав "Рубін"

04-12-11 23:00:31
У неділю у Вищій хокейній лізі зіграно три матчі.

«Молот-Прикамье» - ХК «Саров» - 2:4
Завдяки гостьовій перемозі, хокеїсти «Сарова» покинули дев'ятий рядок у конференції Захід, перемістившись двома позиціями вгору. Ключовий внесок в успіх саровчан вніс форвард першої ланки Альберт Загідулін. За рахунку 2:02 в 3-му періоді нападник спочатку в більшості виводить свою команду вперед, а потім на останній хвилині вражає ціль повторно, оформляючи гольовий дубль.

«Донбас» - «Лада» - 3:0
Впевнена домашня перемога «Донбасу» дозволила зміцнити лідируючі позиції українців в конференції Захід. Це третя в поспіль вікторія донеччан після перерви на Континентальний кубок. Для хокеїстів «Лади» цей матч став першим у сезоні, в якому вони не змогли розпечатати ворота суперника.

«Іжсталь» - «Рубін» 1:2 Б
Як і в попередньому поєдинку двох команд, перемогу з перевагою в одну шайбу хокеїсти святкують «Рубіна». Правда цього разу, основного часу матчу командам здалося мало, і з'ясування відносин вони вирішили перенести на серію штрафних кидків. Точний кидок Антона Зіміна приносить перемогу своїй команді.