Головна > Новини > «Донбас» пробився до Суперфіналу Континентального Кубка!

Новини

«Донбас» пробився до Суперфіналу Континентального Кубка!

27-11-11 20:10:47
Чемпіон України - донецький «Донбас» - вперше в історії вітчизняного хокею пробився до Суперфіналу Континентального Кубка, найсильнішого європейського клубного змагання що проводиться в 2011-12 роках Міжнародною федерацією хокею (IIHF).

«Донбас» (Донецьк, Україна) - «Рубін» (Тюмень, Росія) - 3:1 (2:0; 0:1; 1:0)

27 листопада 2011. 18:30. м. Донецьк. Арена «Дружба». 4007 глядачів

Судді: Д. Бергман, Р. Храділ, А. Горбатюк, А. Семенов

Донбас: Царегородцев. Люткевич - Малевич, Дубровін - Дидикін, Егін - Єсіпов, Шагов - Побєдоносцев. Піскунов - Белухін - Журун, Кочетков - Татаринов - Варламов, Матерухін - Шафаренко - Ал. Васильєв, Міхнов - Доніка - Гладскіх.

Рубін: Судніцин (крім 59:41 - 59:55). Хайдаров - Корсунов, Безруков - Гусєв, Галанов - Журик, Сьомін - Попов. Волошенко - Трифонов - Стасюк, Д. Ячменев - Севостьянов - Горшков, Зимін - Коробов - В. Ячменев, Незнамов - Жмаев - Ан. Васильєв.

Голи: 1:0. Варламов (Кочетков, Дубровін, 4:31 - більш.), 2:0. Белухін (Варламов, 12:54 - менш.), 2:1. Галанов (Жмаев, 39:50), 3:1. Піскунов (Егіна, Малевич, 59:55 - П.В.)

Штраф: 16 (4 +2 +10) - 20 (4 +8 +8)

Кидки: 30 (11 +13 +6) - 38 (16 +9 +13)

Перед вирішальною грою в півфінальному раунді Континентального Кубка 2012 року в групі Е, чемпіони України - донецький «Донбас» та Вищої хокейної ліги Росії - тюменський «Рубін» мали по 6 очок в турнірній таблиці поле двох ігор. Поєдинок розпочався без розвідки на великих швидкостях, так як суперники виступаю в одній лізі - ВХЛ, і вже зустрічалися між собою 26 вересня в Донецьку. Тоді сильнішою виявилася російська команда, яка перемогла 2:0. Але та гра залишилася в минулому, а на кону стояла путівка до Суперфіналу. «Донбас» відкрив рахунок на початку матчу - на 5-ій хвилині форвард збірної України і капітан донецького клубу Сергій Варламов з незручною руки відправив шайбу у ворота повз воротаря суперника - 1:0. У середині першого періоду Варламов відзначився знов . Капітан поборовся за шайбу за воротами «Рубіна», відібрав її і віддав пас на набігаючого Белухіна, "постріл" якого був в самісіньку «дев'ятку» - 2:0. Треба відзначити, що в цей момент донецька команда грала в меншості.

Росіяни в другому періоді кинулися відіграватися і перед самою перервою змогли скоротити рахунок до мінімуму - 2:1. У завершальній третині поєдинку хокеїсти «Рубіна» влаштували справжній штурм воріт команди Олександра Куликова. Воротар донеччан Євген Царегородцев в ці миті довів, що по праву вважається одним з кращих воротарів в ВХЛ, не раз виручаючи команду. На останній хвилині гості змінили голкіпера на шостого польового гравця, намагаючись використати останній шанс ... Чемпіон України не тільки вистояв, а й закинув на останніх секундах зустрічі третю шайбу, встановивши остаточний рахунок - 3:1!

«Донбас» взяв не тільки переконливий реванш у «Рубіна», а й продовжив боротьбу єдиному європейському клубному турнірі, що проводиться під егідою Міжнародної федерації хокею. Донецька команда набрала максимальну кількість очок - 9 балів після 3 ігор, і пробилася у Суперфінал Континентального Кубка 2012 року, який відбудеться 13-15 січня 2012 року у французькому місті Руан. Суперниками чемпіона України будуть: чинний володар Континентального Кубка - мінська «Юність», господарі - французький ХК «Дракони», і переможець іншої півфінальної групи (D) - італійський ХК «Асьяго».