Головна > Новини > "Краковія" залишила "Ліепаяс Металургс" на останньому місці в групі

Новини

"Краковія" залишила "Ліепаяс Металургс" на останньому місці в групі

27-11-11 16:01:55
"Краковія" (Краків, Польща) - "Ліепаяс Металургс" (Лієпая, Латвія) - 3:1 (2:0; 1:0; 0:1)

27 листопада 2011. 14:30. м. Донецьк. Арена "Дружба". 712 глядачів

Cудьі: Т. Бернер, П. Гебей, А. Гладченко, О. Серебряков

Краковія: Ряжка. Вайда - Дуліба, Іммонен - ??Прокіп, Вільчек - Шнотала, Беч. Косідло - Сарники - Ляшкевич, Дворак - Сухарскі - Шмельовських, Мартиновський - Рутковський - Петровські, Хоровським, Сешлекі.

Металургс: Калниньш (крім 57:02 - 58:58 і 59:02 - 59:17). Алішаускас - Фелдманіс, Сіксна - Демітерс, Бірзіньш - Гіптерс, Алксніс - Лієпіньш. Бранціс - Баярунс - Зелтіньш, Міцкевич - Воронін - Скворцов, Вереніс - Страупе - Янсонс, Калнс, Забіс

Голи: 1:0. Сухарскі (Ляшкевич) - 11:25, 2:0. Шмілевскі (Дворак) - 14:25, більш., 3:0. Петровські (Беч) - 27:28, 3:1. Брамціс - 41:02 - штрафний кидок.

Штраф: 16 (6 +4 +6) - 12 (4 +0 +8)

Кидки: 24 (8 +12 +4) - 20 (5 +8 +7)

Кращі гравці матчу: Дворак - Брамціс.

Латвійський чемпіон почав зустріч активніше, що призвело до серії порушень правил з боку польських хокеїстів. Але незважаючи на те, що латиші майже чотири хвилини мали чисельну перевагу, вразити ворота суперника вони так і не змогли, не використавши наданий їм шанс. Молодший за середнім віком "Металургс" постійно намагався грати на високих швидкостях, в той час, як "Краковія" збивала темп, і часто не встигала за латишами, знову порушуючи правила. Не використавши чергове більшість, латиші пропустили гостру контратаку, в якій канадський легіонер чемпіона Польщі Сухарскі відкрив рахунок у матчі 1:0. Латиші почали нервувати і вже самі стали частими гостями на лавці штрафників. За п'ять хвилин до першої перерви Шмілевскі замкнув на дальній штанзі передачу Дворака, і зробив рахунок 2:0, який так і не змінився в першому періоді.

Проявивши бажання відігратися у другому періоді, латиші натрапили на небажання поляків пропускати. Навряд чи відбуваються події можна було назвати "відкритим" хокеєм, але моментів для взяття воріт було достатньо. Мабуть, більш ранні знайомства суперників дозволили їм досить добре вивчити манеру гри одне одного. Лише хитрістю Петровські, який підправив шайбу у ворота після кидка від синьої лінії, зміг переграти голкіпера суперника, закріпивши і без того суттєву перевагу своєї команди.

Закинув шайбу на самому початку третього періоду Брамкіс, здавалося, відродив інтригу у матчі, але кілька поспіль вилучень у складі латишів звели їх атакуючий порив не немає. За 2:58 до кінця третього періоду поляки залишилися вчотирьох і главтренер "Металургса" Валерій Воронін пішов на ризик, випустивши шостого польового. Через 57 секунд латиші забили, але арбітр зафіксував гру високопіднятою ключкою. На цьому шанси команди з Лієпаї врятувати матч були вичерпані.

Прес-конференція тренерів команд:

Рудольф Рохачек (головний тренер "Краковії")

- Радий, що вдалося здобути перемогу в цьому малому фіналі між нашими двома командами. Нам вдалося переграти суперників в тактиці, і я задоволений діями своїх гравців.

Валерій Воронін (головний тренер "Ліепаяс Металлургс"):

- Ми дуже хотіли сьогодні перемогти і почали матч непогано, мали перевагу. Нас підвела реалізація і є така приказка, що якщо в матчі не забиваєш п'ять на три, то матч не виграєш. Я задоволений самовіддачею гравців, задоволений їх бажанням і прагненням перемогти. Цей турнір приніс нам велику користь.