"Донбас" (Донецьк, Україна) - "Краковія" (Краків, Польща) - 3:1 (1:1; 1:0; 1:0)

26 листопада 2011. 18:30. м. Донецьк. Арена "Дружба". 3927 глядачів.

Судді: П. Гебей, Р. Храділ, А. Гладченко, А. Семенов

Донбас: Горячевскіх. Люткевич - Малевич, Дубровін - Дидикін, Егін - Єсіпов, Шагов - Побєдоносцев. Піскунов - Белухін - Журун, Кочетков - Татаринов - Варламов, Матерухін - Шафаренко - Васильєв А., Міхнов - Доніка - Гладскіх.

Краковія: Ряжка. Дуліба - Беч, Іммонен - Прокіп, Вільчек - Шнотала. Слабонь - Сарники - Ляшкевич, Дворак - Сухарскі - Шмельовських, Мартиновський - Рутковський - Петровські, Косідло - Хоровським - Сешлекі.

Голи: 1:0. Варламов (Кочетков, 6:14), 1:1. Сухарскі (Шмельовських, 10:28), 2:1. Піскунов (Журун, Люткевич, 38:37), 3:1. Журун (Егіна, 50:49).

Штраф: 20 (2 +8 +10) - 8 (2 +6 +0)

Кидки: 43 (16 +16 +11) - 29 (6 +16 +7)

З перших хвилин поєдинку "Донбас" мав ігрову перевагу, але чемпіон Польщі небезпечно контратакував. На сьомій хвилині матчу у донеччан вийшла чудова  комбінація - Варламов замкнувши передачу Кочеткова і відкрив рахунок у поєдинку - 1:0. Донецький клуб продовжував атакувати, але в середині першого періоду пропустили вихід 1 в 0 канадського легіонера "Краковії" Сухарскі, який переграв Горячевскіх - 1:1. Чемпіон України продовжував нагнітати тиск на ворота Ряжкі, але не використав декілька вигідних моментів. Рахунок до перерви так і не змінився.

У другому періоді на 23 хвилині Варламов вийшов один на зустріч з голкіпером гостей, але влучив у штангу. До середини матчу "Донбас" обрушив шквал атак на ворота чемпіона Польщі, але вигідні моменти не використали форварди донеччан. Поляки відповіли небезпечною контратакою - двічі виручив Горячевскіх. Отримавши чисельну перевагу на 31-й хвилині у два гравці, гості розмістилися в зоні "Донбасу" небезпечно загрожуючи воротам, і лише майстерність воротаря донецького клубу не дозволило їм вийти вперед у рахунку. Українці вистояли і почали плести знову мережу своїх комбінацій біля воріт суперника. Поляки не встигали за господарями, і почали порушувати правила. За три хвилини до завершення другого періоду донеччани отримали чисельну перевагу в два гравці. Ряжка у воротах творив дива, але і він не зміг врятувати команду, коли донеччанин Піскунов добив шайбу після кидка Журуна - 2:1.

Третій період польський чемпіон почав активно, намагаючись зрівняти рахунок. Донеччани захищалися, зустрічаючи суперників на контратаках. На початку заключної третини поєдинку найближче до покинутої шайбі був Міхнов, якому сьогодні виповнилося 28 років. Але Ряжка був надійний. У середині періоду польський захисник лежачи намагався притиснути шайбу до льоду, але Егін поборовся до кінця і проштовхнув шайбу на Журуна, який вразив порожній кут воріт - 3:1! На 55 хвилині команди обмінялися гострими випадами - спочатку Варламов прорвався по центру - воротар, а потім Ляшкевич в атаці капітан донеччан ціною порушення правил не дозволив скоротити відставання в рахунку. Кілька разів "Краковія" отримала шанс в більшості врятувати гру, але "Донбас" вміло оборонявся. Чемпіон Польщі наприкінці матчу влаштував останній штурм воріт, але підопічні Олександра Куликова вистояли і заслужено перемогли -  3:1!

"Донбас", як і тюменський "Рубін", набирає 6 очок.
Ці команди завтра розіграють в очному поєдинку путівку до "Фіналу чотирьох". Початок гри о 18:30. "Краковія" з "0" очок, як і латвійський "Металургс", після двох ігор втратила всі шанси пробитися у Суперфінал.