Головна > Новини > "Донбас" упевнено стартував на Континентальному Кубку

Новини

"Донбас" упевнено стартував на Континентальному Кубку

25-11-11 21:39:14
"Металургс" (Лієпая, Латвія) - "Донбас" (Донецьк, Україна) - 2:6 (0:3; 1:0; 1:3)

25 листопада 2011 року. 18:30. м. Донецьк. Арена "Дружба". 3654 глядача.

Судді: Д. Бергман, П. Гебей, О. Серебряков, А. Сімонов

Ліепаяс Металургс: Калниньш. Алішаускас - Фелдманіс (К), Бранціс - Баярунс - Зелтіньш; Сіксна - Демітерс, Вереніс - Воронін - Скворцов; Бірзіньш - Гіптерс, Міцкевич - Страупе - Янсонс; Алксніс - Лієпіньш, Калнс - Тилля - Забіс.

Донбас: Царегородцев. Люткевич - Малевич, Піскунов - Белухін - Журун; Дубровін - Дидикін, Кочетков - Татаринов - Варламов (К); Єгін - Єсіпов, Матерухін - Шафаренко - Васильєв А.; Шагов - Побєдоносцев, Міхнов - Доніка - Гладських.

Голи: 0:1. Малевич (Піскунов, 14:22 - більш.), 0:2. Матерухін - (Піскунов, 17:49), 0:3. Дубровін (Кочетков, Варламов, 18:31 - більш.). 1:3. Міцкевич (Гіптерс, Страупе, 26:24 - більш.), 1:4. Кочетков (Варламов, 49:22), 1:5. Матерухін (Шафаренко, Васильєв, 49:44), 2:5. Зелтіньш (Берзіньш, Баярунс, 53:05). 2:6. Піскунов (Журун, 53:55).

Штраф: 16 (8 +4 +4) - 10 (2 +6 +2)

Кидки: 21 (8 +5 +8) - 43 (16 +15 +12)

У першому періоді гравці «Металургса» доклали максимум зусиль, щоб не поступитися «Донбасу» у швидкості. Ця задумка тренера латишів хоч і дала ефект, але не довготривалий. Гра на зустрічних курсах тривала до тих пір, поки Малевич потужним кидком не вивів донеччан уперед, покаравши суперника ледь не за перше вилучення. Не даючи «металургам» прийти до тями, Матерухін та Дубровін довели перевагу українського клубу до значного - 3:0.

Однак після перерви підопічні Олександра Куликова необачно скинули оберти, а Міцкевич і Ко, відчувши ситуацію, зуміли дещо скоротити відставання. Більше того, латиші змогли нав'язати боротьбу донеччанам і кілька розвантажили від роботи свого голкіпера Яніса Калниньш.

Третій період знову пройшов під диктовку хокеїстів «Донбасу», які ще тричі вражали ворота суперника. Гол Зелтіньша - на замітку майбутнім суперникам «Металургса». Латиші вміють використовувати свої шанси і надавати їм моменти вкрай необачно з боку будь-якого суперника.