Головна > Новини > "Мечел" перервав переможну серію "Донбасу"

"Мечел" перервав переможну серію "Донбасу"

«Мечел» (Челябінськ) - «Донбас» (Донецьк) - 3:2 (0:1; 1:1, 2:0)

20 листопада 2011. 13:00. м. Челябінськ. ЛД «Мечел». 1500 глядачів.
Судді: Алексєєв Д. (Новосибірськ), Голишев А. (Перм), Литвинов Є. (Перм)

Мечел: Данілішин. Воронов - Костромітін, Гевель - Пласкін, Лук'янчук - Манухов, Ушаков. Цибін - Дугін - Карпов, Пріданніков - Абдулкадір - Козловський, Тополь - Власов - Єлізаров, Панасенко - Захаров - Філонов.

Донбас: Царегородцев. Люткевич - Малевич, Егін - Дубровін, Єсіпов - Толкунов, Шагов. Журун - Белухін - Піскунов, Татаринов - Варламов - Кочетков, Васильєв - Шафаренко - Матерухін, Гладскіх, Костичкин.

Голи: 0:1. Егін (Дубровін, 16:39), 0:2. Єсіпов (Матерухін, Васильєв, 29:24), 1:2. Тополь (Чистяков, Воронов, 34:26), 2:2. Воронов (Тополь, Єлізаров, 49:13), 2:3. Абдулкадір (Манухов, Філонов, 55:46 - більш.).

Штраф: 10 (2 +6 +2) - 16 (8 +6 +2)

Кидки: 16 (5 +4 +7) - 24 (7 +7 +10)

Вкидання: 31 (10 +9 +12) - 26 (6 +5 +15)

Незважаючи на вісім хвилин штрафу, а вже в дебюті поєдинку донеччани залишилися в меншості після вилучення Олександра Журуна, хокеїсти «Донбасу» «перекидали» суперників у першій третині зустрічі. Голкіпер «Мечела» Олександр Данилишин був напоготові, але за секундну втрату концентрації відразу ж був «покараний» Владиславом Егіним. Кидок захисника гостей від синьої лінії на 17-й хвилині матчу зненацька застав воротаря челябінців.

У другій двадцятихвилинці вартовому воріт «Мечела» знову довелося вступати в гру частіше свого візаві Євгена Царегородцева, але діставати шайбу зі своїх воріт довелося обом. У перший раз загроза прийшла від Олександра Матерухіна, який вивів на зручну для прицільного кидка позицію Андрія Єсипова. Так після Егіна відзначився другий захисник «Донбасу». Однак, хокеїсти «Мечела» змогли знайти в собі сили переломити хід поєдинку.

Ближче до кінця другого періоду головний голеадор челябінців Сергій Тополь зміг обрати правильну позицію і без перешкод вразити верхній кут воріт Царегородцева, а вже в третій двадцятихвилинці рахунок став рівним. Олексій Воронов скористався розгубленістю гравців «Донбасу» перед своїми воротами і зміг зряче уразити ціль.

Натхнені таким поворотом подій гравці «Мечела» посилили натиск на ворота гостей, а Сергій Піскунов дуже невчасно отримав малий штраф. Абдулкадір, отримавши шайбу на «гак» після серії рикошетів, зміг реалізувати чисельну перевагу. В останні хвилини донеччани зробили спроби врятувати матч, але, як мінімум, зрівняти рахунок так і не змогли. Таким чином восьміматчевая переможна серія "Донбасу" перервалася, але вже у вівторок, 22 листопада, може початися нова, коли на майданчик Палацу спорту "Ювілейний" в Орську вийдуть місцевий "Південний Урал" і хокейний клуб "Донбас".