Головна > Новини > «Донбас» розгромив «Казцинк-Торпедо» - 8:3!

Новини

«Донбас» розгромив «Казцинк-Торпедо» - 8:3!

14-11-11 22:14:17
«Донбас» продовжує впевнено виступати у Вищій хокейній лізі Росії. На цей раз під силою донецького клубу не встояв представник Казахстану в ВХЛ, команда з великими традиціями та історією - «Казцинк-Торпедо» (Усть-Каменогорськ).

Початок складалося невдало для донеччан - вже на 4 хвилині зустрічі рахунок на табло був - 0:1. Надалі команди два періоди до 40-ї хвилини обмінювалися закинутими шайбами. Вирішальним епізодом у грі, за рахунку 4:3 на користь «Донбасу», стали кінець другого і початок третього періодів, коли донеччани грали майже дві хвилини втрьох проти п'ятірки казахстанців. Господарі змогли не тільки вистояти, а й через три хвилини після виходу на лід п'ятого польового гравця збільшити розрив до 5:3. Далі на майданчику була лише одна команда - донецький «Донбас», яка довела рахунок до розгромного - 8:3. Це рекордна сьома поспіль перемога донеччан у ВХЛ. Треба відзначити, що сьогоднішній поєдинок в Донецьку вперше в історії ВХЛ пройшов без участі російських команд. «Донбас» набирає 52 очки після 23 ігор, і продовжує очолювати турнірну таблицю Західної конференції ВХЛ.

Другу гру проти «Устінкі» «Донбас» проведе вже завтра, 15 листопада о 19:00, на майданчику Арени «Дружба».

«Донбас» (Донецьк) - «Казцинк-Торпедо» (Усть-Каменогорськ) - 8:3 (2:1; 2:2; 4:0)

14 листопада 2011 року. 19:00. м. Донецьк. Арена «Дружба». 3257 глядачів

Судді: Кушнір А. (Ярославль), Сазонов І. (Москва), Капустін С. (Москва)

Донбас: Горячевських. Люткевич - Малевич, Егіна - Дубровін, Єсіпов - Толкунов. Журун - Белухін - Піскунов, Боровков - Варламов - Кочетков, Васильєв - Шафаренко - Матерухін, Гладських - Ісаєнко - Татаринов.

Казцинк-Торпедо: Огурешніков
(Полошков, 50:46, крім 55:21-55:33). Корабейников - Колесников, Штайгер - Шемелін, Коледаев - Болякін, Петушкін - Перемікін. Ерсікенов - А. Широков - Шин, Берников - Вейссман - Майер, Дударєв - Шпілер - Савенков; Ясс - Касаткін - Петров.

Голи: 0:1. Корабейников (Шин, Есіркенов, 03:42 - більш.); 1:1. Дубровін (Егіна, Кочетков, 11:05 - більш.); 2:1. Піскунов (Малевич, 15:31 - більш.); 2:2. Берников (Майер, Перемікін, 25:47); 3:2. Кочетков (Малевич, 29:12); 4:2. Белухін (Матерухін, Малевич, 33:13); 4:3. Ясс (Петров, 34:59); 5:3. Шафаренко (Егіна, Васильєв, 44:17); 6:3. Журун (Малевич, 48:45 - більш.); 7:3. Піскунов (Люткевич, Малевич, 50:46); 8:3. Васильєв (Шафаренко, Матерухін, 51:18).

Кидки: 34 (14 +11 +9) - 33 (8 +14 +11)

Вкидання: 35 (11 +15 +9) - 32 (12 +10 +10)

Штраф: 10 (2 +6 +2) - 14 (6 +2 +6)

На фото: перед грою Євген Царегородцев отримує приз Кращого воротаря жовтня ВХЛ