Головна > Новини > "Рязань" - "Донбас": донеччани втретьє перемагають рязанців

Новини

"Рязань" - "Донбас": донеччани втретьє перемагають рязанців

06-11-11 17:26:50
Дубль капітана ХК "Донбас" Сергія Варламова, а також точні кидки Малевича і Боровкова, стали запорукою чергового успіху донецького клубу в регулярному чемпіонаті Вищої хокейної ліги Росії. Третя в сезоні перемога над "Рязанню" дозволила підопічним Олександра Куликова закріпитися в ранзі лідера "Західної" конференції ВХЛ.

«Рязань» (Рязань) - «Донбас» (Донецьк) - 3:4 ОТ (1:1, 1:1, 1:1, 0:1)

"Донбас": Царєгородцев - Толкунов - Дидикін, Егін - Єсіпов; Кочетков - Боровков - Варламов, Матерухін - Шафаренко - Васильєв, Дубровін - Шагов - Гладських
"Рязань": Яковлєв - Сєдов - Нагайцев, Данилов - Заболотний; Полухін - Сафонов - Кудрін, Коротєєв - Черних - Смирнов, Поздняков - Ларін - Гончаров.

Голи: 0:1 - Варламов (Кочетков, Дубровін) - 00:44 (біл.), 1:1 - Чистяков (Заболотний) - 13:48 (біл.), 2:1 - Ларін (Коротєєв) - 34: 04 (біл.), 2:2 - Варламов (Дубровін, Дидикін) - 34:04 (біл.), 2:3 - Малевич (Піскунов, Люткевич) - 48:06 (біл.), 3:3 - Сєдов (Сафонов) - 48:27, 3:4 - Боровков (Дидикін, Кочетков) - 60:19 (біл.).

Кидки: 21 (12 +4 +5) - 39 (12 +18 +9).
Вкидання: 35 (8 +19 +8) - 24 (11 +8 +5).
Штраф: 18 (4 +10 +4) - 16 (8 +8 +0).

Основні події першого періоду, як правило, розгорталися при грі в нерівних складах. Вже на першій хвилині за вилучення Яковлєва рязанцам довелося розплатитися пропущеної шайбою. Кочетков, Дубровін і Варламов розіграли комбінацію до кидка у порожні ворота. Однак, на очах власних уболівальників, які заповнили трибуни «Олімпійського», хокеїсти «Рязані» не хотіли довго залишатися в ролі наздоганяючих, і, дочекавшись відповідного моменту, також реалізували чисельну перевагу після вилучення Валерія Дидикіна.

За неприємним для гостей сценарієм почався другий період поєдинку. Три поспіль вилучення в складі донецького клубу привели до того, що в повному складі «Донбас», за короткостроковими винятками, зміг повноцінно заграти лише у середини другої двадцятихвилинки. Саме після багаторазових спроб відзначитися в чисельній більшості гравці «Рязані» вийшли вперед. Гол на свій рахунок записав Ларін. Втім, вже за шість хвилин рахунок знову став рівним. Донеччани змогли знайти в собі сили впоратися і з емоціями, і з суперником. Варламов після потужного кидка Дубровіна, зумів елегантно «зловити» шайбу на льоту і підправити її у ворота. Гол вийшов видовищним, а в протоколі матчу з'явилася ще одна забита в нерівних складах шайба. Вдруге у поєдинку «Донбас» вийшов вперед після потужного кидка Малевича від синьої лінії на «екваторі» третього періоду, але Сєдов майже відразу знов вирівняв шанси.

Можливість завершити матч перемогою з'явився у донеччан за 35 секунд до закінчення третьої 20-хвилинки, але реалізувати більшість хокеїсти «Донбасу» не встигли. Як з'ясувалося, не вистачило всього 19-ти секунд. Вони були вже в овертаймі, по закінченню яких Боровков поставив у матчі переможну крапку.

Ще в одному матчі сьогоднішнього дня "Динамо" з Балашихи на своєму майданчику поступився красноярському "Соколу" - 4:5.