Головна > Новини > «Донбас» впевнено переміг ХК «Рязань»

Новини

«Донбас» впевнено переміг ХК «Рязань»

01-11-11 22:14:16

Донеччани впевнено здолали гостей з Рязані, закинувши в їхні ворота 6 шайб. До речі, так багато голів у виконанні донецьких хокеїстів Арена «Дружба» ще не бачила. Чотири рази донеччани реалізували більшість. Таким чином, набравши 38 очок, ХК «Донбас» закріпився на першій сходинці турнірної таблиці Західної конференції, випереджаючи найближчого переслідувача Альметьєвська «Нафтовик» на один заліковий пункт і маючи дві гри в запасі.

Наступний поєдинок у чемпіонаті ВХЛ підопічні Олександра Куликова проведуть 4 листопада в підмосковній Балашисі, де їм буде протистояти місцеве «Динамо». Початок зустрічі о 15:00.

«Донбас» (Донецьк) - ХК «Рязань» (Рязань) - 6:2 (2:0, 2:0, 2:2)

м. Донецьк. 1 листопада 2011. Арена «Дружба» .3095 глядачів. Судді: І. Зібінін (Челябінськ), А. Демура, Н. Новиков (обидва - Москва).
Донбас: Царєгородцев. Малевич - Люткевич, Журун - Белухін - Піскунов; Дубровін - Дидикін, Боровков - Варламов - Кочетков; Єсіпов - Толкунов, Васильєв - Шафаренко - Матерухін; Ісаєнко - Шагов - Гладскіх.
Рязань: Яковлєв (Денисов, 50:00). Єлісєєв - Галкін, Мілехін - Чистяков - Єфімов; Нагайцев - Сєдов, Черних - Поздняков - Ларін; Данилов - Мамонтов, Коротєєв - Сафонов - Полухін; Гончаров - Кудрін - Смирнов.

Голи: 1:0 Піскунов (Есипов, 07:00), 2:0 Кочетков (Дидикін, 17:41 - біл.); 3:0 Шафаренко (Есипов, Матерухін, 22:09); 4:0 Дубровін (24: 44 - біл.); 4:1 Мілєхін (46:10); 5:1 Журун (Піскунов, Белухін, 49:52 - біл.); 5:2 Полухін (50:00), 6:2 Кочетков (Дидикін, Боровков, 52:09 - більш. 5х3).

Кидки: 45 (18 +16 +11) - 17 (6 +6 +5)
Вкидання: 37 (10 +13 +14) - 16 (8 +4 +4)
Штраф: 6 (4 +2 +0) - 16 (2 +4 +10)

Донеччани почали матч в такому темпі, немов хотіли вирішити долю матчу саме в стартові хвилини. І, вочевидь, ця задумка спрацювала. Після двох спроб забити з близької відстані, підопічні Олександра Куликова змогли пробити Дмитра Яковлева кидком з середньої дистанції, завдяки вдалим діям Єсипова і Піскунова. У свою чергу перший реальний шанс для взяття воріт гості отримали лише наприкінці 10-ї хвилини першого періоду після двох поспіль вилучень Васильєва. Однак голкіпер «Донбасу» Царєгородцев був максимально сконцентрований і не дозволив суперникам досягти успіху, а Кочетков і зовсім мав шанс збільшити перевагу своєї команди, граючи в меншості.

Гра йшла за сценарієм господарів майданчика, і головний тренер донеччан намагався підтримувати високий темп гри, проводячи зміни чи не кожну хвилину. Відчувалося, що гості за гравцями «Донбасу» вже не встигають. Звідси і штрафи. І ледь рязанці порушили правила і залишилися в меншості, Дидикін вивів на ударну позицію Кочеткова, який з гострого кута влучив у кут воріт. А на останній хвилині першого періоду знову надійно зіграв Царегородцев, не дозволивши суперникам скоротити відставання перед сиреною.

Після двох небезпечних кидків по воротах голкіпера «Рязані» у перші хвилини другого періоду, стало зрозуміло, що малюнок гри залишиться тим самим. А гол Олега Шафаренко ще більше засмутив гостей, які з невеликою перервою заробили два малих штрафу, залишившись утрьох. Збільшити рахунок для господарів майданчика виявилося справою часу. У той час як лавку штрафників залишав один з відпочивали там гравців «Рязані», Дубровін направляв чергову шайбу у ворота суперників. А ще через хвилину «Рязань» виручила стійка воріт. Яковлєву дійсно доводилося туго: то шайбу його партнери по команді втратять у своїй зоні, то зміняться невдало, пропустивши ще одну «хвилю» на свої ворота. Лише до кінця періоду росіянам вдалося дещо вирівняти гру, точніше, відсунути її від своїх воріт.

Маючи суттєву перевагу, в третьому періоді червоно-чорні кілька скинули оберти, а Мілєхін цим негайно скористався ... Після цього почалися справжні хокейні «гойдалки». Ледве Журун повернув все на свої місця, реалізувавши чисельну більшість, як Полухін закинув другу шайбу Царегородцева. Як тільки Яковлєва у воротах «Рязані» змінив Денисов, той майже відразу ж дістав шайбу з сітки після кидка Кочеткова. 6:2 - рахунок, який цілком задовольнив донецьких вболівальників, зберігся до фінальної сирени. У підсумку, хокейний клуб «Донбас» зберіг за собою перший рядок у турнірній таблиці конференції «Захід», а також поставив маленький клубний рекорд, вперше в домашньому матчі закинувши в ворота суперника відразу шість шайб.