Головна > Новини > Матчі ВХЛ 1 листопада

Сокіл - Аріада-Акпарс - 3:4
Кристал С - ХК Саров - 0:4
Динамо Бшх - ХК ВМФ - 1:3
Дизель - Титан - 2:1

Альметьєвський «Нафтовик», головний конкурент «Донбасу» в боротьбі за лідерство у конференції «Захід», продовжує своє виїзне турне по найсхіднішим точкам на карті ВХЛ. Нагадаємо, що 30 жовтня "нафтовики" поступилися в Красноярську місцевому «Соколу» 2:3, а сьогодні вони мали провести складний поєдинок в Ангарську. Місцевий «Єрмак» може піднести неприємний сюрприз будь-якому супернику. Саме тому «Нафтовику» довелося буквально «вигризати» таку потрібну перемогу. На гол на початку першого періоду у господарів знайшовся швидку відповідь. В цілому матч проходив у рівній боротьбі і друга 20-хвилинка вийшла безгольовою. Але ж глядачі побачили багато силової боротьби, сутичок і вилучень. Після перерви Максим Юшков порадував уболівальників голом у більшості, але за 8 хвилин після «фолу останньої надії» Максим Хапов реалізував штрафний кидок - 2:2. Овертайм пройшов без голів, а в серії післяматчевих буллітів вдача була на боці «Нафтовика». Відзначимо і вдалу гру голкіпера альметьевців Станіслава Галімова. «Нафтовику» все ж таки вдалося завоювати два очки у матчі. Після перемоги над гостями з Альметьєвська в Красноярську чекали чергового успіху. Однак зухвала «Аріада-Акпарс» втрутилася в плани "Сокола": у другому періоді хокеїсти з Волзька встановили цілком комфортний рахунок 2:4, а в заключній 20-хвилинці дозволили лише раз відзначитися господарям. У Саратові вболівальники «Крістала» знов залишали місцеву льодову арену в засмучених почуттях. ХК «Саров» закинув у ворота господарів чотири сухі шайби. А в зустрічі двох команд дивізіону «А», де виступає донецький «Донбас», пітерський ВМФ виявився сильнішим за «Динамо» з Балашихи. Це вже четверта гостьова перемога «моряків». Пензенський «Дизель», між тим закріпився на п'ятій сходинці «турнірки» Західної конференції, обігравши на льоду льодової арени «Темп» Клинський «Титан» 2:1.