Головна > Новини > Україна поступилася Австрії в стартовому матчі чемпіонату світу у Любляні

Новини

Україна поступилася Австрії в стартовому матчі чемпіонату світу у Любляні

15-04-12 19:35:14

Підопічні Анатолія Хоменко, проваливши стартові хвилини другого періоду, були близькі до того, щоб врятувати матч з Австрією.

Україна - Австрія - 4:5 (1:1, 2:4, 1:0)
Україна: Карпенко (Балабан, 21:36-60:00). Побєдоносцев-Люткевич, Шафаренко-Тимченко-Матерухін, Климентьєв-Ємельяненко, Яковенко-Касянчук-Доніка, Наваренко-Ісаєнко, Міхнов-Бондарев-Пастух, Петрухно-Заблудовський, Рамазанов-Торяник-Бобкін.
Австрія: Старкбаум. Крістіц-Рейхель, Грабнер-Кох-Велсер, Альтман-Улмер, Раффл-Баумгартнер-Хундерфунд, Траттінг-Шумніг, Хербургер-Гейер С.-Гейер М., Хейнріх, Оберкофлер-Латуса-Харанд.

Шайби: 0:1. Гейер М. (Хербургер, Гейер С., 3:01-бол.), 1:1. Тимченко, (Касянчук, Матерухін, 13:07-біл.), 1:2. Латуса, (Траттінг, Улмер, 20:47-біл.), 1:3. Гейер М. (Хербургер, 21:36), 1:4. Велсер, 22:24, 1:5. Кох, (Велсер, 29:16), 2:5. Побєдоносцев (Люткевич, Матерухін, 32:20-біл.), 3:5. Тимченко (Побєдоносцев, Шафаренко, 34:36). 4:5. Тимченко (Матерухін, 57:02-біл.)

Свій наступний матч на чемпіонаті світу в Дивізіоні I збірна Україна проведе в понеділок, 16 квітня в 15:00. Суперником синьо-жовтих стане збірна Угорщини.