Головна > Новини > "Донбас" поступився "Торосу" у другій домашній грі

Новини

"Донбас" поступився "Торосу" у другій домашній грі

01-04-12 19:08:07
Підопічні Олександра Куликова поступилися і в другому домашньому матчі півфіналу Вищої хокейної ліги, ускладнивши собі завдання виходу в наступний раунд перед виїздом до Нефтекамська.

ХК "Донбас" (Донецьк) - ХК "Торос" (Нефтекамськ) - 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
1 квітня 2012. Донецьк, Арена "Дружба". Плей-офф чемпіонату ВХЛ. Другий матч. 3907 глядачів.

"Донбас": Царегородцев. Дубровін-Дидикін, Малевич-Люткевич, Селезньов-Егін; Кочетков-Боровков-Варламов, Піскунов-Бєлухін-Журун, Матерухін-Хульт-Васильєв, Доніка-Татаринов-Гладських.

"Торос": Сохатський. Дорофєєв-Доронін, Зубарєв-Карпов, Полещук-Вахрушев, Цируль-Суслопаров; Смірнов-Гордєєв-Анкудінов, Стєпанов-Лучкін-Сентюрін, Сальников-Ємєлін-Голованов, Панков-Полозов-Дубровський.

Шайби: 0:1. Голованов (Ємєлін, 21:54), 1:1. Піскунов (Журун, 36:43), 1:2. Панков, 55:38

Висока ціна кожної помилки змусила команди діяти вкрай обережно. Обмінюючись небезпечними випадами і володіючи ініціативою в залежності від сполучень  п'ятірок які змагалися, "Донбас" і "Торос" зі змінним успіхів загрожували воротам опонентів, але нулі на табло до першої перерви залишилися незмінними. Непоганий шанс піти в роздягальню в ролі лідерів донеччани мали на останніх секундах, але не реалізували одне з двох вилучень першого періоду у складі гостей.

Вимушено граючи в контратаках, гості небезпечно для воріт Царегородцева використовували швидкі відриви, а на останньому рубежі підопічних Руслана Сулейманова не без частки фарту продовжував вдало діяти Сохатський. Були моменти, коли шайбі, здавалося, нікуди подітися, але вона вперто не йшла у ворота гостей. І все-таки вона опинилася в сітці після проходу Піскунова і точного кидка з гострого кута під поперечину.

Отримавши деякий моральну перевагу, донеччани ... були змушені з ним практично відразу розлучитися. Чотирма вилученнями і дисциплінарним штрафом арбітри відняли у підопічних Олександра Куликова можливість атакувати майже половину періоду. Між цим Панков дочекався свого шансу і реалізував один з небагатьох моментів нефтекамцев. Цього було цілком достатньо для того, щоб гості відсвяткували другу перемогу й вирушили додому в чудовому настрої ...