«Донбас-2» - «Беркут» - 7:1 (1:1; 3:0; 3:0)

26 лютого 2012 року, 13:00. ЛСК «Алмаз», 575 глядачів.

Судді: О. Лускань, А. Сєврук, А. Бакуменко, О. Говорун

Донбас-2: Селіверстов. Кугут – Побєдоносцев, Алексюк – Расулов, Тєзіков – Васильєв. Міхнов – Бойченко – Пастух, Аверкін – Анікєєв – Німенко, Бабинець – Ісхаков – Страхов, Бобкін – Кокшаров – Кровопусков.

Беркут: Константінов (Федоров, 41:53). Микульчик – Катуліс, Ісаєнко – Жилінський, Вагін – Кьоніг, Романенко – Таран. Недорост – Капуш – Волчек, Сальников – Цуріков – Грибанов, Валуй – Гніденко – Бризгалов, Михайлов – Малов – Бліновс.

Голи: 1:0. Німенко (Тєзіков, Васильєв, 12:17 – більш.), 1:1. Сальников (Вагін, Грибанов, 17:26 – більш.), 2:1. Алексюк (Міхнов, 27:33), 3:1. Бойченко (Міхнов, Тєзіков, 34:13 – більш.), 4:1. Кокшаров (Бобкін, Кровопусков, 35:50), 5:1. Аверкін (Німенко, Тєзіков, 41:53), 6:1. Васильєв (Тєзіков, Бойченко, 53:35 – 5х3), 7:1. Ісхаков (Бабинець, Страхов, 54:09 – більш.).

Штраф: 6 – 22

Кидки: 33 (8+14+11) – 24 (9+8+7)

Вкидання: 22 – 26

Заключний поєдинок регулярного чемпіонату Професійної хокейної ліги «Донбас-2» по іронії календаря проводив проти свого майбутнього суперника по півфіналу - київського «Беркута». Перед сьогоднішньою очної грою команди провели між собою в ПХЛ п'ять поєдинків, і в усіх перемогу святкували донеччани. Останнім часом «Беркут» посилив свій склад за рахунок легіонерів із Словаччини, Росії та інших країн. Тому багато шанувальників чекали цей матч, в передчутті майбутніх ігор плей-офф.

Перший період команди розпочали обережно, але вже до п'ятої хвилини почала вимальовуватися перевага «Донбасу-2». Це нападаючий донеччан Андрій Міхнов своїми фінтами та проходами активізував партнерів. Підопічні Олега Мікульчик продовжували насідати на ворота киян, і на 13-ій хвилині їх зусилля були винагороджені. Партнери кинули у прорив по лівому краю Німенко, який зблизився з воротарем, витримав паузу і з незручної руки красиво вразив ворота «Беркута» - 1:0. Гості відповіли досить швидко - уже на 18-ій хвилині красиво розіграли зайвого, і Сальников з п'ятачка зрівнює рахунок - 1:1. Ініціатива перейшла до «Беркуту» і здавалося, що Капуш, недорого і К дадуть сьогодні справжній бій господарям.

У другому періоді зусилля Міхнова почали давати результат - двічі він красивими пасами виводив партнерів на забійні кидки, і «Донбас-2» завдяки голам Алексюка та Бойченко повів 3:1. Донеччани заграли красиво та широко. Їх комбінації була вишуканіші одна одній, а голи забивали на будь-який смак. Спочатку Кокшаров з п'ятачка переправив шайбу у ворота, після сольного проходу та ювелірної передачі Бобкина - 4:1. А потім у третьому періоді голи Аверкіна, Васильєва і Ісхакова довели рахунок до 7:1.

Такий підсумок шостий очної зустрічі у регулярному чемпіонаті майбутніх суперників по півфіналу навряд чи хто очікував, але це вже історія, адже перша гра плей-офф «Донбас-2» - «Беркут» відбудеться вже 1 березня на Арені «Дружба». Початок матчу о 19:00.