Головна > Новини > «Донбас-2» впевнено обіграв ХК «Харківські Акули»

Новини

«Донбас-2» впевнено обіграв ХК «Харківські Акули»

30-01-12 21:23:05
«Донбасс-2» уверено обыграл «Харьковских Акул»«Донбас-2» впевнено обіграв ХК «Харківські Акули» - 6:2. Донецька команда після цієї перемоги наблизилася до лідера чемпіонату ПХЛ України - київського «Соколу» - на відстань трьох очок. В активі донеччан після 45 ігор тепер 88 очок, проти 91 балів у киян.

«Донбас-2» - «Харківські Акули» - 6:2 (4:0, 2:1, 0:1)

30 січня 2012. 19:00. ЛДС «Лідер». 344 глядачів.

Судді: А. Глуховський, О. Говорун, А. Родіонов.

Донбас-2: Селіверстов. Алексюк - Кугут, Побєдоносцев - Толкунов, Васильєв - Тезіков. Голубничий - Бондарев - Пастух, Охлобистін - Аникєєв - Німенко, Бабинець - Ісхаков - Страхов, Кровопусков - Кокшаров - Аверкін, Нікульніков.

Харківські Акули: Харитонов. Петрухно - Бобков, Торяник - Лупандін, Акімов - Полоницький, Столяренко. Міхейонок - Клименков - Кобиков, Посєвін - Большаков - Кривонос, Калмиков - Секірко - Мартишко, Крикуненко - Пономар - Савченко, Ханін.

Голи: 1:0. Пастух (Толкунов, 04:43), 2:0. Страхов (Кугут, Ісхавков, 5:46), 3:0. Бондарєв (Васильєв, Пастух, 10:18 - більш.), 4:0. Кровопусков (Аверкін, Кокшеров, 15:56), 5:0. Побєдоносцев (Кокшаров, Кровопусков, 25:12 - менш.), 6:0. Кровопусков (Пастух, Бондарєв, 29:28), 6:1. Петрухно (Пономар, 33:10 - більш.), 6:2. Лупандін (Ханін, Клименков, 47:11).

У першому періоді «Донбас-2» влаштував «Харківським Акулам» справжній бліц-криг. Гості ще не встигли толком увійти у гру, а вже в середині першого періоду на табло горіли цифри 3:0, які до першого перерви збільшилися до 4:0 на користь господарів. Спочатку на 5-й хвилині Толкунов перехопив шайбу у чужій зоні, відпасував на дальню штангу Пастуху, який на паузі прибрав воротаря та відкрив рахунок у поєдинку. Через хвилину Страхов подвоїв рахунок, прорвавшись по центру і не зближуючись з воротарем, точно завдавши кидок - 2:0. У середині періоду «Донбас-2» реалізував більшість, практично знявши питання про переможця: Бондарєв потужно кинув, і шайба знімає павутину в дев'ятці воріт суперника - 3:0! На 16-й хвилині Кровопусков вдало добив шайбу після кидка Кокшарова - 4:0.

У другому періоді підопічні Олега Мікульчик довели взагалі рахунок до розгромного - 6:0. На 24-й хвилині донеччани у меншості зловили на контратаці «Акул», і підключився у напад захисник Побєдоносцев закинув шайбу, як справжній форвард. В середині матчу у першої п'ятірки «Донбасу-2» вийшла гарна комбінація в один дотик: Пастух та Бондарєв вивели Кровопускова на дальній вільний кут, якому залишалося тільки не промахнутися та записати на свій рахунок дубль у матчі. Перша шайба у ворота господарів влетіла після кидка захисника харків'ян Петрухно від синьої лінії. Закритий гравцями обох команд голкіпер донеччан Селіверстов не зміг вчасно зреагувати на несильний, але точний кидок у кут воріт - 6:1.

Закинута шайба додала впевненості гостям і у них почали виходити непогані комбінації. У заключному періоді гра пройшла на зустрічних курсах, в якій більше пощастило підопічним Дмитра Якушина. Капітан харків'ян Лупандін виявився спритнішим за всіх на п'ятачку господарів, і врятував свою команду від розгромної поразки. 6:2 - перемога «Донбасу-2
», яка вивела донецьку команду на відстань трьох очок до лідера ПХЛ - київського «Сокола», з яким донеччани зіграють 14 січня очний поєдинок у Києві. А поки «Донбас-2» вирушає у гості до львівських «Левів». Гра відбудеться 2 лютого о 19:00  у місті Новояворівську.