Головна > Новини > П'ять шайб першого періоду забезпечили "Донбасу" перемогу над "Рязанню"

Новини

П'ять шайб першого періоду забезпечили "Донбасу" перемогу над "Рязанню"

29-01-12 19:05:41
"Донбас" вчетверте в сезоні обіграв "Рязань" і збільшив відрив від "Нафтовика", що йде на другому місці в Західній конференції, до 16-ти балів.

ХК "Донбас" (Донецьк) - ХК "Рязань" (Рязань) - 5:3 (5:2, 0:1, 0:0)
29 січня 2012 Донецьк. Арена "Дружба". 3875 глядачів

"Донбас": Царегородцев. Люткевич-Малевич, Піскунов-Белухін-Журун, Селезньов-Дидикін, Варламов-Хульт-Кочетков, Егін-Єсіпов, Матерухін-Шафаренко-Доніка, Ісаєнко-Шагов-Гладських.
"Рязань": Яковлєв. Галкін-Сєдов, Рамазанов-Сафонов-Мільохін, Данилов-Заболотний, Єфімов-Чистяков-Чіглінцев, Нагайцев-Аленіков, Акімов-Кудрін-Заварзін, Єлісєєв-Дубовицький, Савельєв, Царіченко.

Шайби: 1:0. Шафаренко (Доніка, 01:48), 2:0. Журун (Піскунов, 3:16), 3:0. Люткевич (Журун, Малевич, 08:07 - більш.), 4:0. Журун (Піскунов, Люткевич, 09:45 - 5х3), 4:1. Сафонов (Мілєхін, Рамазанов, 17:02 - 5х3), 5:1. Белухін (Піскунов, 18:30, більш.), 5:2. Заварзін (Акимов, 19:16) 5:3. Савельєв (Кудрін, 31:51)

Такого дебюту зустрічі не очікували не лише гості, але, мабуть, і самі гравці "Донбасу". У перші хвилини матчу рязанці насилу покидали свою зону, граючи в повному складі, не кажучи вже про чисельній меншості, в якому команда Олега Куріна провела чи не половину першого періоду. Донеччани грали розкуто і помітно швидше суперника, тому у підопічних Олександра Куликова в атаці виходило багато чого, хоча й не всі. Будь червоно-чорні трохи більш вдалим в завершальній стадії реалізації атак, рахунок міг би бути значно більший, але і без того у воротах суперника побували п'ять шайб. При цьому в кінцівці періоду господарі майданчика дозволили собі послабити концентрацію, чим негайно скористалися гості, двічі вразивши ворота голкіпера "Донбасу" Євгенія Царегородцева.

У другому періоді за рахунок зниження швидкості переміщення шайби по майданчику гравцями "Донбасу", гра вирівнялася. Рязанцев, відчувши слабинку з боку суперника, який, до того ж, двічі надав гостям можливість зіграти п'ять на три, спробували повернути грі інтригу. У свою чергу донеччани, ще маючи в запасі три шайби, цілком зрозуміло намагалися зіграти ефектно в завершальній стадії атак, але пропустивши втретє, знову перехопили ініціативу, проте повернути собі комфортний відрив від суперника до сирени на другу перерву не змогли.

Величезне бажання команд змінити рахунок на табло кожен у свій бік так і не знайшло відображення у закинутих шайбах. Третій період вийшов "сухим", незважаючи на велику кількість гольових моментів і вилучень. У підсумку, "Донбас" вчетверте в сезоні обіграв "Рязань" і збільшив відрив від "Нафтовика", що йде на другому місці в Західній конференції, до 16-ти балів. Свій наступний матч підопічні Алекандр Куликова проведуть у вівторок проти "Динамо" з Балашихи. Початок матчу о 19:00.