Головна > Новини > «Донбас-2» обіграв «Левів» у чемпіонаті ПХЛ України

Новини

«Донбас-2» обіграв «Левів» у чемпіонаті ПХЛ України

25-01-12 21:01:10
Сьогодні "Донбас-2" у рамках чемпіонату Професійної хокейної ліги України зіграв на ЛСК "Лідер" з львівськими "Левами". Друга команда донецького клубу в першому періоді закинула три шайби у ворота львів'ян, зумовивши перемогу в матчі. Гості у другому періоді відіграли один гол, але більше воротарі обох команд не дозволили вразити свої ворота. 3:1 - перемога донеччан, які поповнили свою скарбничку трьома очками.

"Донбас-2" після 33 ігор набрав 82 очки, і скоротив відставання від лідера - київського "Сокола" - до 6 очок. Наступну гру підопічні Олега Мікульчик проведуть 27 січня в Донецьку на ЛСК "Лідер". Початок матчу о 19:00.

«Донбас-2» (Донецьк) - «Леви» (Львів) - 3:1 (3:0, 0:1, 0:0)

25 січня 2012. 19:00. м. Донецьк. ЛСК «Лідер». 362 глядача

Судді: А. Сєврук, А. Бакуменко, А. Дронговський

Донбас-2: Селіверстов. Алексюк - Борисенко, Кугут - Толкунов, Васильєв - Тезіков, Зеленко. Голубничий - Бондарєв - Пастух, Смолін - Аникєєв - Німенко, Бабинець - Ісхаков - Страхов, Нікульніков - Аверкін - Кровопусков.

Леви: Горєлов. Мошкарьов - Гончаров, Куликов - Хонін, Черненко - Новиков, Толстик - Маліченко. Гнітько - Пономарьов - Янченко, Сидоров - Федоров - Марушев, Мадера - Панченко - Расторгуєв, Курський, Булгаков.

Голи: 1:0. Пастух (Бондарєв, 3:33 - менш.), 2:0. Нікульніков (Тезіков, Кровопусков, 10:30), 3:0. Німенко (Аникєєв, 18:09 - більш), 3:1. Пономарьов (Гнітько, 23:12).

Штраф: 14 - 28

Кидки: 28 (11 +10 +7) - 36 (11 +19 +6)

Вкидання: 37 - 26

Тренерському складу «Донбасу-2» перед грою з львівськими «Левами» довелося шукати заміну в першій трійці нападу форварду Андрію Міхнову, якому у грі з київським «Беркутом» зламали палець на руці. На місці нападаючого збірної України зіграв верткий Голубничий, але через малу зіграность глядачі не так часто бачили красиві фірмові фінти ударної трійки донецького нападу. Міхнов ж поруч з ковзанкою накручував педалі велотренажера, через скло поглядаючи, як його товариші по команді намагаються «приборкати» «Левів», які приїхали до Донецька з новим тренерським складом на чолі з Владиславом Єршовим, який свого часу встиг потренувати клуб ВХЛ - «Молот- Прикам'є». Львівський клуб у цьому сезоні відбирав очки у всіх команд ПХЛ, крім «Донбасу-2», і не проти був зламати невдалу традицію та розжитися турнірними балами у Донецьку.

Перший період донецький клуб почав жваво, впевнено контролюючи хід поєдинку, в результаті ще до перерви закинувши три шайби у ворота «Левів». Причому треба відзначити, що донеччани забивали голи на будь-який смак: в меншості, в рівних складах та в більшості. Спочатку Пастух з Бондарєвим на 4-й хвилині покарали за нерозторопність гостей, які мали на майданчику в цей момент на одного гравця більше, і відкрили рахунок. Нікульніков на 11 хвилині подвоїв рахунок, а Німенко на 19-й змінив цифри на табло до 3:0, що у результаті зумовило результат поєдинку.

У другій третині суперники збилися на сумбурний хокей, в якому більше пощастило гостям. Гнітько віддав пас на Пономарьова, той об'їхав ворота і «по Бобровськи» красиво вразив незахищений кут. У гостей замаячив промінь надії, але захист «Донбасу-2» далі впоралася з активізувалися «Левами».

У заключному періоді пішов в'язкий хокей, де команди мало завдавали кидків по воротах, що більшою мірою влаштовувало господарів, адже вони вели у рахунку дві шайби. Зумівши зберегти свої ворота «сухими», підопічні Олега Мікульчик перемогли, і набрали чергові три очки.