Головна > Новини > Академія ХК «Донбас»: новорічне срібло

Новини

Академія ХК «Донбас»: новорічне срібло

27-12-11 16:04:32
У ході «Новорічного турніру» підлеглі Володимира Коробенко по черзі обіграли київські команди «Сокіл» та «Крижинка», розгромили в стартовій зустрічі хокейний клуб «Кишинів», і наостанок, у суботу, 24 грудня, обіграли з рахунком 2:0 представників Білорусі - ХК «Гомель».

За регламентом турніру на неділю були заплановані вирішальні матчі. Наші юніори завершили груповий турнір зі 100% результатом: чотири гри - чотири перемоги. Другими фінішували білоруські хокеїсти. У вирішальному матчі турніру гомельські хлопці взяли реванш у донеччан за суботню поразку. Характер вирішального матчу нагадував сценарій закрученого трилеру. «Донбас-2003» зробив солідний заділ на підсумкову перемогу в першій третині матча, але білоруси в останньому періоді зробили неможливе і дві шайби відіграли.

В овертаймі переможця визначити не вдалось, а в серії буллітів пощастило нашому супернику. Як підсумок - хокейний клуб «Гомель» переможець турніру 2011 року. Наші юніори - срібні призери. Відзначимо, що організатори в ході змагання тричі визнавали наших хокеїстів кращими в тому чи іншому поєдинку. Так, Володимир Волков тричі визнавався кращим гравцем зустрічі, ще в одному випадку звання MVP присудили воротарю команди «Донбас-2003» Василю Полгородніку. Ще один захисник донеччан Микола Стігніенко визнаний кращим гравцем всього турніру.