Головна > Новини > Цікаві цифри «Донбасу» у ВХЛ

Новини

Цікаві цифри «Донбасу» у ВХЛ

26-12-11 14:36:08
«Донбас», вигравши вчора у «Титана» в овер-таймі з рахунком 4:3, встановив нову планку перемог у Вищій хокейній лізі. Донецький клуб 28 разів йшов переможцем в мачтах ВХЛ, 27 разів - «Рубін», 25 - «Торос».*

Донецька команда також краще за всіх у лізі грає в додатковий час і в серії післяматчевих буллітів. «Вікторія» над командою з Клину стала шостою для донеччан в ВХЛ не в основний час: три перемоги в овер-таймі та три - в серії післяматчевих буллітів. По п'ять таких виграшів у «Тороса» (1 +4), «Нафтовика» (1 +4), «Єрмака» (3 +2), «Зауралля» (2 +3), «Динамо» (2 +3) і «Кристала» (3 +2). «Донбас» єдиний клуб в ВХЛ, який має 100% результат таких поєдинків, оскільки виграв всі в сезоні овер-тайми і післяматчеві буліти.

У 35 іграх донецька команда закинула 120 шайб - це третій результат в лізі. Але лідери зовсім поруч: у «Мечела» -125, «Тороса» - 122.

За пропущеними голами «Донбас» займає друге місце - 64 рази шайба опинялася в сітці донеччан. Найнадійніший захист у «Рубіна» - 56.

Після вчорашньої гри поліпшили свої особисті показники в номінаціях статистики ВХЛ гравці донецького клубу.

Захисник Володимир Малевич у грі набрав 2 очки, забивши гол та віддавши передачу, і з 17 пасами наздогнав лідера в номінації «Захисники-асистенти» - тольяттинців Олександр Беркутова. Набравши 25 очок (другий результат у лізі), скоротив відставання в «Бомбардири-захисники» до двох балів від Беркутова (27). З 8 закинутими шайбами ​​Малевич залишився на четвертому місці «Снайпери-захисники», але тепер відстає від лідера - динамівця Іллі Антонівського - на 3 голи.

Вирішальна закинута
шайба донецького нападаючого Дениса Кочеткова в грі з «Титаном», вивела його з 16 шайбами ​​на четверте місце серед «Снайперів» ВХЛ. Кращий «забивала» ліги на даний момент - Роман Музичко («Південний Урал», 19 голів). Це п'ятий гол Кочеткова в номінації «Переможні голи» (третє місце). З шістьма вирішальними шайбами ​​в іграх ВХЛ продовжує лідирувати інший гравець донецького клубу - форвард Євген Белухін.

Андрій Єсіпов, набравши в матчі +1 бал, зміцнив своє лідерство в номінації «Плюс / мінус». Тепер у донецького захисника +23, і він випереджає найближчого переслідувача на три очки.

Слідкувати за всіма лідерами в різних номінаціях Вищої хокейної ліги Росії з особистої статистики серед гравців Ви можете за цим