Головна > Новини > ХК "Донбас" - ХК ВМФ. Реванш відбувся!

Новини

ХК "Донбас" - ХК ВМФ. Реванш відбувся!

21-12-11 20:59:31
У рамках чергового туру ВХЛ донецький "Донбас" на своєму майданчику завдав поразки пітерському ХК ВМФ 4:02 і, набравши 73 очки після 33 ігор, продовжує очолювати турнірну таблицю Західної конференції ВХЛ. Наступну гру донеччани проведуть у регулярному чемпіонаті ВХЛ післязавтра, 23 грудня, проти ХК "Саров". Початок матчу о 19:00 (Арена "Дружба", м. Донецьк).

ХК "Донбас" (Донецьк) - ХК ВМФ (Санкт-Петербург) - 4:2 (0:1, 1:0, 3:1)
21 грудня 2011. р. Донецьк. Арена "Дружба". 3920 глядачів
Cудді: Сердюк С. (Ярославль), Філімонов П. (Воронеж), Журавльов В. (Саратов)

"Донбас": Царєгородцев. Люткевич - Малевич, Піскунов-Белухін-Журун, Дубровін - Дидикін. Варламов - Боровков - Кочетков, Єсіпов - Егін, Гладських - Татаринов - Васильєв, Матерухін - Шафаренко - Доніка.

ВМФ: Шикін. Лютов - Бердюков, Гребенніков - Чистяков - Селезньов, Молодцов - Потапов - Чугуїв, Карамнов - Коростін. Шашерин - Тополь - Конозов, Віролайнен - ​​Кузін, Горбаченко, Нікітін.

Голи: 0:1. Карамнов (Коростін, Чугуїв) - 12:17, 1:1. Шафаренко (Доніка, Матерухін) - 23:30, 2:1. Піскунов (Белухін, Журун) - 40:13, 3:1. Варламов (Боровков, Дубровін) - 44:38 - біл, 3:2 .. Чистяков (Лютов, Бердюков) - 44:52, 4:2. Малевич (Доніка, Шафаренко) - 55,11.

Штраф: 6 (2 +4 +0) - 4 (2 +0 +2)
Кидки: 43 (14 +12 +17) - 27 (4 +13 +10)
Вкидання: 42 (14 +14 +14) - 23 (8 +6 +9)

Тим і непередбачуваний хокей, що часом рахунок на табло в ньому визначається не ігровою перевагою одного з суперників або індивідуальною майстерністю окремих гравців, а елементарним везінням. Почавши матч у дуже високому темпі, донеччани доставили багато клопоту голкіперу пітерського клубу Дмитру Шикіну, але перша в матчі шайба побувала в протилежних воротах. В одній з атак господарів майданчика потужним кидком потурбував Чугуїв, і Царегородцев відбив шайбу, але це була тільки частина складного завдання. Карамнов другим темпом, низом, зряче відправив шайбу в кут воріт "Донбасу" повторним кидком, скориставшись тим, що огляд воротарю донеччан закрив і нападник гостей і захисник своєї ж команди. Аж до сирени на перерву шукали шляхи в воротах суперника підопічні Олександра Куликова, але забити, на жаль, не змогли.

Це вдалося на четвертій хвилині другого періоду, коли трійка нападників Матерухін - Доніка - Шафаренко влаштували пожежу біля воріт гостей і 7-му номеру "Донбасу" вдалося проштовхнути шайбу у ворота. Однак, розвинути успіх червоно-чорним не вдалося. Гості вчасно згуртувалися і вирівняли гру, нав'язавши суперникам боротьбу.

Проте, лише розпочався третій період, Піскунов вивів господарів майданчика вперед, а Варламов закріпив перевагу своєї команди, але за хвилинну розслабленість донеччани були відразу покарані Чистяковим і компанією, які до мінімуму скоротили відставання. Але це було все, чого змогли домогтися непоступливі гості. Гол Малевича лише закріпив перевагу ХК "Донбас".