Головна > Новини > Академія ХК «Донбас»: реванш відбувся

Новини

Академія ХК «Донбас»: реванш відбувся

18-12-11 15:50:41
У неділю, 18 грудня, юнаки хокейної академії «Донбас» довели випадковість суботньої осічки в Харкові, обігравши через добу харківський СДЮШОР-97 з рахунком 3:2. Підопічні Валерія Сидорова в напруженій боротьбі вирвали перемогу у представників харківської спортивної школи олімпійського резерву в серії буллітів. Донеччани вели в рахунку по ходу другого періоду 2:0 (відзначилися Артем Кусов і Станіслав Ардинскій), але суперник ще до другої перерви скоротив відставання. У заключній двадцятихвилинці фортуна посміхнулася господарям льоду, а для виявлення переможця довелося пробивати післяматчеві кидки. Перемогу в серії хокейних «пенальті» святкувала команда академії ХК «Донбас».

Валерій Сидоров (наставник «Донбасу-98»): «Сьогоднішньою перемогою ми довели нелогічність суботнього результату. Зараз наші хлопці знаходяться під навантаженням. Десь, не самий вдалий нині період сезону. Позначаються травми деяких гравців. Але міркувати про всі суб'єктивнi фактори, про  початок суботньої гри (о 19:45 за Києвом), нарікати на втому після непростої дороги - це доля слабких. Ми не шукаємо виправдань. Кожен матч ми уважно аналізуємо і робимо висновки. Наша команда може діяти набагато переконливіше, ніж у Харкові. У раунді плей-офф чемпіонату України ми зіграємо максимально, та й ступінь функціональної готовності до вирішальних ігор буде стовідсотковою ».

СДЮШОР-97 - «Донбас» - 2:3 Б (0:0,1:2,1:0)