Ми в пресі

Хокейний клуб «Донбас-2» поступився «Соколу» в серії післяматчевих штрафних кидків

17-11-11 17:55:06
Хокейний клуб «Донбас-2» поступився київському «Сокілу» з рахунком 1:2. Гра в рамках Професійної Хокейної Ліги України проходила 16 листопада в Донецьку.

В основний і додатковий час гри суперники не зуміли виявити переможця, і доля матчу вирішилася в серії післяматчевих штрафних кидків.

Перший період пройшов практично без небезпечних моментів. Тільки на 16 хвилині захисник «Донбасу» Тимур Расулов ??небезпечно пробив по воротах київської команди, але не зумів переграти голкіпера «Сокола».

Рахунок матчу було відкрито донецькими хокеїстами у середині другого періоду - донеччани закріпилися в зоні суперника, після чого Тимур Расулов ??вразив ворота гостей.

«Сокіл» відігрався через 5 хвилин після пропущеної шайби. Гол у ворота «Донбасу» забив Сергій Харченко.

У третьому періоді глядачі більше не побачили забитих голів, і гра перейшла в доданий час, де команди теж не змогли виявити переможця.

Після цього головний арбітр матчу призначив серію післяматчевих штрафних кидків. У реалізації буллітів вдача посміхнулася київській команді. Переможну для киян шайбу забив Сергій Харченко.

На післяматчевій прес - конференції, тренер команди ХК «Донбас-2» Олег Мікульченко заявив: «Я задоволений грою, а мій опонент трішки не задоволений грою своєї команди. Значить, ми змусили так грати суперника, помилятися більше... Гра сьогодні була хороша порівняно з минулими двома іграми, які ми програли. Я хлопців подякував, бо буліти - це лотерея, тут везе сильнішому, пощастило «Соколу». А грою я задоволений, грали хлопці, билися від початку до кінця»

Наступний поєдинок ХК «Донбас - 2» проведе 18 листопада проти київського ХК «Компаньон - Нафтогаз» в Льодовому Палаці Спорту «Лідер».

Після сьогоднішнього програшу «Донбас-2» відстає від київського «Сокола» на 12 очок і посідає друге місце - 41 очко при 18 зіграних зустрічах.

Голи: 29:51 Тимур Расулов; 34:04 Сергій Харченко
(0:0; 1:1; 0:0; 0:0; 0:1)