Ми в пресі

"Донбас-2" обіграв "Компаньон-Нафтогаз"

19-11-11 17:49:54
Чергова гра донецького «Донбасу-2» в чемпіонаті ПХЛ України проти київського «Компаньон-Нафтогазу» пройшла у впертій боротьбі, і тримала глядачів у напрузі до третьої шайби донеччан, яка була закинута за 6 секунд до фінальної сирени.

У першому періоді жодної з команд не вдалося відкрити рахунок, хоча моментів для цього було достатньо, але якось невдало діяли нападники в завершенні атак, то свою майстерність у воротах демонстрували воротарі.

У другому періоді гарний прохід по правому краю вийшов у донбасівця Бабинця, який зумів з гострого кута на 29-ій хвилині розмочити рахунок у грі. Кияни активізувалися, і через 8 хвилин у більшості зрівняли рахунок - Пономарьов розстріляв Напненко після передачі Кривомазова - 1:1. Але треба віддати належне донеччанам, які зуміли піти на другу перерву, ведучи в рахунку - 2:1. Довгих закинув шайбу в «роздягальню» «Компаньйону» на 40-ій хвилині матчу.

У третьому періоді команди продовжували обмінюватися гострими моментами, але рахунок на табло не змінився, поки головний тренер «нефтегазовцев» Олександр Сеуканд не випустив шостого польового гравця замість воротаря, намагаючись врятувати поєдинок. Гості ледь не закинули другу шайбу, але надійно зіграв воротар господарів Напненко. А за 6 секунд до завершення зустрічі захисник донеччан Васильєв вдало віддав пас через борт на Міхнова, і нападаючий донецького клубу поставив крапку в матчі, закинувши шайбу у порожні ворота - 3:1.

Після перемоги «Донбас-2» набирає 44 очки в 19 іграх, і скорочує відставання від лідера ПХЛ Україна київського «Сокола» (54 очки), який сьогодні програв у Харкові "Акулам» 2:3 в серії післяматчевих буллітов. Це був перший програш киян у сезоні.

Наступну гру в чемпіонаті ПХЛ «Донбас-2» проведе в Донецьку на ЛСК «Лідер» 21 листопада проти "Харківських Акул». Початок гри о 19:00.

«Донбас-2» - «Компаньон-Нафтогаз» - 3:1 (0:0; 2:1; 1:0)

18 листопада 2011 року. 19:00. м. Донецьк. ЛСК «Лідер». 350 глядачів.

Судді: О. Лускань, А. Севрук, А. Гладченко, О. Говорун

Голи: 1:0. Бабинець (Кугут, Р. Борисенко, 28:32), 1:1. Пономарьов (Кривомаз, 36:27 - більш.), 2:1. Долгіх (Аверкін, Кугут, 39:23), 3:1. Міхнов (В. Васильєв, Бондарєв, 59:54 - П.В.).

Кидки: 36 (20 +11 +5) - 31 (6 +14 +11)

Вкидання: 28 (12 +10 +6) - 44 (14 +15 +15)

Штраф: 8 (2 +4 +2) - 10 (6 +2 +2)