Ми в пресі

Донбас здобув чергову перемогу в ВХЛ

13-11-11 09:49:01

Сьогодні, 12 листопада, донецький Донбас на своєму майданчику обіграв одного з лідерів Вищої хокейної ліги Ангарський Єрмак з рахунком 4:2.

Донецький клуб відкрив рахунок в матчі, проте Єрмак зумів відігратися і вийти вперед у другому періоді.

У свою чергу господарі арени в третьому періоді зібралися і змогли закинути у ворота команди з Ангарська три шайби і перемогти.

Вольовий виграш над однією з найбільш результативних команд в ВХЛ дався господарям важкою ціною: як повідомляє офіційний сайт донеччан, травми отримали захисники Віталій Люткевич і Валерій Дидикін.

Після 22 ігор Донбас набрав 49 очок і продовжує очолювати турнірну таблицю Західної конференції. Наступну гру донеччани зіграють будинку 14 листопада проти Усть-Каменогорськ Казцинк-Торпедо. Початок поєдинку о 19:00.

Донбас - Єрмак - 4:2 (1:1, 0:1, 3:0)

Донецьк. Арена Дружба. 3836 глядачів.

Шайби: 1:0 Піскунов (Гладскіх, Белухін, 9:43), 1:1 Чемерілов (Смирнов, Швецов, 18:12, більш.), 1:2 Орлов (Гутов, 29:29), 2:2 Кочетков ( 40:56), 3:2 Белухін (Журун, 51:39), 4:2 Варламов (Малевич, 58:09).