Ми в пресі

«Донбас - 2» переміг «Беркут» і скоротив відставання від «Сокола»

09-11-11 12:37:48
«Донбас-2» обіграв ХК «Беркут» (Київ) з ??рахунком 2:0. Матч пройшов у Донецьку, 8 листопада, в рамках Професійної хокейної ліги України.

Після перемоги в цьому матчі «Донбас-2» відстає від лідера чемпіонату, київського «Сокола», на 11 очок, займаючи друге місце.

Перший період, команди провели в силовій боротьбі з рідкісними випадами в атаку. Рахунок матчу вдалося відкрити донецьким хокеїстам тільки в середині другого періоду зусиллями Сергія Бабинця.

У третьому періоді кияни спробували переламати хід гри, але «Донбас» впевнено захищався. На останній хвилині матчу головний тренер «Беркута» взяв 30 секундний тайм-аут і замінив голкіпера на 6-го польового гравця.

Скориставшись помилкою гравців «Беркута», донбасівець Тимур Расулов ??кидком зі своєї половини поля вражає порожні ворота суперників і ставить переможну крапку в цьому матчі.

На післяматчевій прес - конференції, помічник головного тренера команди ХК «Донбас-2» Ігор Андрющенко заявив:

«Сьогодні нам треба було вигравати.
Особливо після поразки від «Сокола». Безумовно, кожна гра відповідальна, але є лідери: «Сокіл», «Беркут», яких потрібно обігравати. Вигравши кожен матч, команда знаходить впевненість. Сьогодні ми билися до кінця, звичайно, є проблеми, але грою я задоволений»