Ми в пресі

Український конфуз. ХК «Рязань» поступився в Донецьку

02-11-11 12:22:49
У черговому матчі чемпіонату Вищої хокейної ліги ХК «Рязань» у Донецьку зустрівся з представником України в ВХЛ - «Донбасом». Треба визнати: гості в цьому матчі діяли не кращим чином. У той же час впадає в очі й різниця в показниках штрафних команд, що знайшло відображення на майданчику: чотири з шести своїх шайб «Донбас» провів, маючи чисельну перевагу.

«Донбас» (Донецьк) - ХК «Рязань» - 6:2 (2:0, 2:0, 2:2)
Голи:
1:0 - Піскунов, 07.00, 2:0 - Кочетков, 17.04 - біл.; 3:0 - Шафаренко, 22.09; 4:0 - Дубровін, 24.44 - біл.; 4:1 - Мілєхін, 46.01; 5: 1 - Журун, 49.25 - біл.; 5:2 - Полухін, 50.00, 6:2 - Кочетков, 52.09 - біл.
«Донбас»: Царегородцев; Люткевич - Малевич, Піскунов - Журун - Белухін; Дубровін - Дадикін, Кочетков - Варламов - Боровков; Толкунов - Єсіпов, Шафаренко – Васил’єв - Матерухін; Кроків, Ісаєнко, Гладскіх.
ХК «Рязань»: Яковлєв (00.00 - 50.00), Денисов (50.00 - 60.00); Єлісєєв - Галкін, Єфімов - Чистяков - Мілєхін; Нагайцев - Сєдов, Черних - Поздняков - Ларін; Данилов - Мамонтов, Сафонов - Коротєєв - Полухін; Гончаров - Смирнов - Кудрін.
Штраф: 6 - 16.
Суддя: Зібінін (Челябінськ).
1 листопада. Донецьк. Арена «Дружба». 3095 глядачів.

Донеччани почали матч в такому темпі, немов хотіли вирішити долю матчу саме в стартові хвилини. І, очевидно, ця задумка спрацювала. Після двох спроб забити з близької відстані підопічні Олександра Куликова змогли пробити Дмитра Яковлева кидком з середньої дистанції, завдяки вдалим діям Єсипова і Піскунова. У свою чергу, перший реальний шанс для взяття воріт гості отримали лише наприкінці 10-ї хвилини першого періоду після двох поспіль вилучень Васил’єва. Однак голкіпер «Донбасу» Царегородцев був максимально сконцентрований і не дозволив суперникам досягти успіху, а Кочетков і зовсім мав шанс збільшити перевагу своєї команди, граючи в меншості.

Гра йшла за сценарієм господарів майданчика, і головний тренер донеччан намагався підтримувати високий темп гри, проводячи зміни чи не кожну хвилину.Відчувалося, що гості за гравцями «Донбасу» вже не встигають. Звідси і штрафи. І ледь Рязанцев порушили правила і залишилися в меншості, Дидикін вивів на ударну позицію Кочеткова, який з гострого кута не влучив. А на останній хвилині першого періоду знову надійно зіграв Царегородцев, не дозволивши ХК «Рязань» скоротити відставання перед сиреною.

Після двох небезпечних кидків по воротах голкіпера «Рязані» у перші хвилини другого періоду стало зрозуміло, що малюнок гри залишиться тим самим. А гол Олега Шафаренко ще більше засмутив гостей, які з невеликою перервою заробили два малих штрафу, залишившись утрьох. Збільшити рахунок для господарів майданчика виявилося справою часу. У той час як лавку штрафників залишав один з відпочивали там гравців «Рязані», Дубровін направляв чергову шайбу у ворота суперників. А ще через хвилину «Рязань» виручила стійка воріт. Яковлєву дійсно доводилося туго: то шайбу його партнери по команді втратять у своїй зоні, то зміняться невдало, пропустивши ще одну «хвилю» на свої ворота. Лише до кінця періоду рязанцам вдалося дещо вирівняти гру, точніше, відсунути її від своїх воріт.

Маючи суттєву перевагу, в третьому періоді господарі дещо скинули оберти, а Михайло Мілєхін цим негайно скористався ... Після цього почалися справжні хокейні «гойдалки». Ледве Журун повернув все на свої місця, реалізувавши чисельну більшість, як Олександр Полухін закинув другу шайбу Царегородцева. Лише тільки Яковлєва у воротах «Рязані» змінив Денисов, майже відразу ж дістав шайбу з сітки після кидка Кочеткова. 6:2 - рахунок, який цілком задовольнив донецьких вболівальників, зберігся до фінальної сирени.

Олег КУРІННИЙ, головний тренер ХК «Рязань»:

- Перекотити нас по грі, перекидали ... «Перештрафовалі» теж, але на це не хочеться кивати. Знову команда була невпізнанна. Виклалися на майданчику добре якщо третину гравців. До решти великі претензії. 38 кидків по нашим воротам нанесено, на що ми відповіли тільки 12-ю! З чим це пов'язано, навіть не хочу гадати. Сподіваюся, що на домашніх матчах цього не повториться.