Ми в пресі

"Сокіл" у напруженому матчі переграв "Донбас"

26-10-11 09:48:04
Напевно обидві команди горіли бажанням продовжити свої безпрограшні і довести один одному, та й усім іншим суперникам всю серйозність своїх лідерських амбіцій.Для Донбасу перемога була також важлива в плані боротьби з наступаючим їм на п'яти київським Беркутом. Загалом, з мотивацією у обох суперників все було в порядку.

Кияни почали сьогоднішню зустріч практично в тому ж складі, що і в суботу проти Гайдамаків за винятком Олексія Мельникова, який був переведений замість Олецького в центр другого ланки з Харченко і Яковенко, а місце в третьому ланці посів Віктор Захаров. У Донбасу варто відзначити дебют російського легіонера Віталія Анікєєва.

Гра розпочалася досить різко і команди досить несподівано підтримували вискоій темп впродовж всього матчу. Кияни одразу заволоділи ініціативою і почали планомірну облогу воріт Селіверстова. Донбас рідко відповідав контратаками, які
іноді закінчувалися гострими моментами. Тим не менш, саме донеччани відкрили рахунок - в черговий контратаці Бабинець після передачі Расулова кинув відразу, але було незрозуміло чи був гол, тому що практично одночасно з шайбою у ворота буквально влетіло кілька хокеїстів, збиваючи рамку і воротаря. Арбітри вирушили на перегляд епізоду, але як відомо системи відео-гол на Терміналі немає, а її функцію виконувала відеокамера оператора Сокола. Як би там не було, Олег Лускань і Максим Урда прийняли рішення, що гол все-таки був - 0:1. Пропущений гол завів киян і ті ще більше збільшили тиск на ворота Сильвестрова. Гол назрівав і здавалося, що отримавши подвійну чисельну перевагу, кияни рахунок зрівняють, але ... підопічні Олександра Годинюка примудрилися не реалізувати більшість "5 на 3". Проте, незабаром гол у ворота Донбасу відбувся.Беззаперечні лідери нападу киян Николишин і Касянчук створили відмінний момент та Ігор Дроздов свій шанс не упустив - 1:1.

Другий період почався за схожим сценарієм: Сокіл атакує, Донбас задовольняється контрвипадами. Незабаром дана розстановка сил принесла свої плоди і Кириченко відмінно зіграв перед воротами Донбасу - 2:1. А в кінці другого періоду Сокіл, граючи в більшості, зусиллями Лясковського після відмінної комбінації все тих же Николишина і Касянчука збільшує рахунок - 3:1.

Початок третього періоду було за Донбасом. Вони пішли ва-банк атакуючи великими силами, але от в завершальній стадії гості не досягли успіху. Сокіл ж холоднокровно оборонявся і раз за разом відповідав гострими випадами. Правда з завершенням і у киян у третьому періоді не склалося і до кінця матчу рахунок так і не змінився.