Ми в пресі

ХК "Донбас" обіграв всуху ХК "Саров"

05-10-11 21:46:02

ХК «Донбас» обіграє у важкому поєдинку всуху ХК «Саров» - 2:0, і набирає 20 очок. Донецький клуб переміг сім разів у восьми іграх у Вищій хокейній лізі, і залишається на другому місці в Західній конференції, відстаючи від лідера - ХК «Нафтовик» на 1 очка, маючи одну гру в запасі. Наступний матч донеччани проведуть у гостях проти клинського «Титану» 6 жовтня о 17:30.

ХК «Саров» (Саров) - ХК «Донбас» (Донецьк) - 0:2 (0:1; 0:0; 0:1)

4 жовтня 2011 року. 17:30. м. Саров. ЛД «Саров»

Судді: Сердюк С. (м. Ярославль), Сазонов І. (м. Москва), Тугуші Ф. (м. Москва)

«Саров»: Семенов. Мохов - Макаров, Клопов - Воробйов - Потапов; Довгань - Вільхівці, Старцев - Савосін - Загідуллін; Жуков - Волков, Торяник - Бакіка - Іванов; Кашенін, Коньков - Радчук - Рябев.

«Донбас»: Горячевських. Побєдоносцев - Толкунов, Матерухін - Боровков - Піскунов; Тезіков - Єсіпов, Кочетков - Шафаренко - Варламов; Люткевич - Малевич, Доніка - Белухін - Журун; Ісаєнко - Пастух - Цируль.

Голи: 0:1. Белухін (Тезіков, 10:03), 0:2. Кочетков (59:06). Кидки: 18 - 26 Вкидання: 23 - 20 Штраф: 10 - 12

З перших секунд ініціативу в грі взяв на себе «Донбас». У ті рідкісні хвилини, коли хокеисти Михайла Варнакова все ж намагалися атакувати, захист донецької команди притискала їх до бортів. У середині періоду, Євген Белухін, вкотився до зони, в оточенні гравців суперника кидає по воротах і голкіпер «Сарова» Олексій Семенов грає невпевнено. Результат - 0:1. Помилка воротаря господарів, «Донбас» мінімально повів в рахунку. На чотирнадцятій хвилині хороший шанс мав ще Віталій Доніка: він вкотився через правий фланг на п'ятачок, спробував пробити Семенова в дальній кут, але голкіпер був на місці. Більше в періоді голів глядачі не побачили.

Другий період у воротах почав Микита Беспалов. Головний тренер Сарова вирішив, що в пропущеному голі є провина Олексія Семенова і він відправився стежити за грою на лавку. На початку періоду підопічні Куликова продовжували атакувати ворота. Після видалення Гліба Кашеніна вони розташувалися в зоні Беспалова. Пішли кидки, але захисники господарів добре охороняли територію перед своїм голкіпером, і не лінувалися лягати під шайбу. Саров вистояв і буквально через хвилину «Донбас» протягом півхвилини залишився втрьох: спочатку арбітри посадили на лавку Євгена Пастуха, через хвилину скласти йому компанію поїхав Олександр Боровков. Підопічні Варнакова отримали реальний шанс зрівняти рахунок. Але реалізувати свої моменти вони не змогли. Команди практично не грали у рівності, весь час взаємно віддаляючись. За п'ять хвилин до кінця Донбас мав можливість реалізувати двох зайвих гравців і тут слід відзначити не тільки захисників, а й Микиту Беспалова, який буквально витягнув свою команду своїми сейвів.Неприємний інцидент стався на вісімнадцятій хвилині періоду. Володимир Малевич після пострілу від синьої лінії потрапив шайбою в Олександра Журуна. Нападник Донецька забезпечував трафік на п'ятачку, який грає роль блю-лайнера захисник «вистрілив» і Журун впав, як підкошений. Еспіпов і Ісаєнко допомогли своєму партнеру залишити лід. Рахунок у періоді змінити командам не вдалося. Відзначимо, що в другій частині матчу гра трохи вирівнялася, домінування «Донбасу» стало не таким явним. Команди вирівнялися і за кількістю штрафного часу. Дисципліна явно заважала підопічним Олександра Кулікова реалізувати свій потенціал на одному з аутсайдерів Східної Конференції.На третій період гравці «Сарова» вийшли націленими на боротьбу. Слід зазначити, що Олександр Журун, незважаючи на травму, вийшов на лід, щоб допомогти своїм партнерам по команді. Перший момент створив Шафаренко, після пасу Варламов він міг на 11-й хвилині збільшити розрив, але Беспалов вирішив по-іншому. Незважаючи на те, що голкіпер «Сарова» вже сідав, він все-таки зумів узяти шайбу, яку запустили верхом. Господарі почали відчувати свою гру і активізувалися. Завдяки цій активності «Донбас» заробив видалення - на дві хвилини поїхав відпочивати Дмитро Толкунов. Але не встигла донецька команда набратися сил після попереднього видалення, як Дмитро Толкунов заробив ще одне. Захисник «Донбасу» викинув шайбу за борт зі своєї зони і поїхав на цей раз в бокс для штрафників за затримку гри. У заключному періоді у гостей шайба явно не йшла у ворота. Головний тренер «Донбасу» Олександр Куліков за дві хвилини до кінця періоду вирішив взяти тайм-аут і це допомогло гостям. Допомога, несподівано, прийшла з боку захисника Сарова - Олексія Потапова. Нападник «Донбасу» Денис Кочетков пройшовши по лівому флангу зробив не небезпечний кидок по воротах Беспалова, а Потапов у спробі вивести диск від воріт, ефектним кидком відправив шайбу в порожній кут власних воріт.

Донбас здобуває чергову перемогу на виїзді. Степан Горячевскіх продовжує показувати свій рівень, записуючи перший «сухар» в залік, а Євген Белухін закидає другу поспіль переможну шайбу. У наступному матчі українській команді належить зіграти в гостях у «Титана», після чого піде домашня серія в Донецьку.