Ми в пресі

Донецька СКАзка

05-09-11 08:41:48

У Донецьку завершився перший «Відкритий кубок Донбасу». Головний приз турніру дістався пітерському СКА, який в трьох матчах не зазнав жодної поразки.

Заключним акордом прем'єрного розіграшу кубка стало протистояння чемпіонів України та команди Мілоша Ржиги. Враховуючи прогрес у грі по ходу турніру, вболівальники «Донбасу» мали підстави припускати, що в матчі зі СКА їхні улюбленці покажуть максимум можливостей і, можливо, наберуть перші очки. Однак дебют для хлопців Олександра Куликова видався неважливим: уже в першій зміні Афіногенов вивів на перспективну позицію Рибіна, кидок якого змусив Горячевських зненацька. Трохи пізніше Солодухин і зовсім кинув суперника з стан гроггі. До всіх бід донецької дружини додалися і технічні проблеми на арені: в центрі майданчика утворилася невелика ямка, на усунення якої працівникам палацу спорту знадобилося близько п'ятнадцяти хвилин. Момент, звичайно, для організаторів турніру неприємний, але господарям явно потрібний тайм-аут. Вже дуже невдалим для них вийшов стартовий відрізок ...

Вимушена перерва явно пішов українцям на користь. «Донбас» помітно активізувався, став діяти набагато впевненіше. Малевич докучав Єжову далекими кидками, а Матерухін і Шафаренко намагалися виграти «п'ятак». Саме завдяки моторності в ближньому бою, маючи чисельну перевагу, Шафаренко зумів вразити ворота армійців. І будь господарі трішки більш вдалим, закінчили б період з паритетом на табло.

У другому і третьому відрізках «Донбас» не зменшив обертів і продовжив нагнітати тиск біля воріт більш титулованого суперника. Хороші моменти відзначитися мали Кочетков і Матерухін, Доніка та Белухін, але в завершальній фазі атак їм не вистачало зовсім трохи. Останні дві хвилини господарі провели маючи чисельну перевагу «п'ять на три», але шайба вперто не йшла у ворота ...

Донецький клуб зазнав другу мінімальну поразку поспіль, але своїх шанувальників не розчарував. «Донбас» подарував уболівальникам справжнє свято, яке, хочеться вірити, буде мати продовження.

ЦИТАТА: Початок видався сумбурним, хлопці здригнулися. Добре, що з'явилася технічна пауза, яка дозволила перевести подих і поговорити по-чоловічому. Після перерви вдалося зібратися і показати хороший хокей. Результатом задоволені. До нас в гості приїхали сильні команди, до рівня яких ми прагнемо.

Головний тренер «Донбасу» Олександр Куликов

ВІДКРИТИЙ КУБОК ДОНБАСУ

3.09. «Динамо» Р - «Динамо» Мн - 2:3 (М. Редліх, 14, Карсумс, 24; Словак, 17, Лайне, 36, Гру, 38). «Донбас» - СКА - 1:2 (Шафаренко, 12; Рибін, 1, Солодухин, 6).

КРАЩІ ГРАВЦІ ТУРНІРУ: воротар - Степан Горячевських (Донбас); захисник - Денис Гребешков (СКА); нападаючий - Патрік Торесен (СКА).

Підсумкове становище: 1. СКА - 8 очок. 2. Динамо Мн - 7. 3. Динамо Р - 3. 4. Донбас - 0.