Ми в пресі

Гра на нервах, гра «від ножа»

16-02-12 13:20:28
Гра на нервах, гра «від ножа» - саме таким видався домашній матч «Казцинк-Торпедо» проти донецького «Донбасу». Про те, яке напруження панувало на майданчику, красномовно говорить нічия 1:1 в основний час, безгольовою овертайм та післяматчева буллітная дуель, у якій все вирішив останній шостий кидок.

Господарі відкрили рахунок на 7-й хвилині зустрічі. Руслан Берников реалізував чисельну перевагу своєї команди. До початку другої двадцятихвилинки було вже очевидно: гра йде до гола. Напруга зростала пропорційно відліку часу на табло. Не обійшлося без жорсткої силової боротьби, а один з епізодів закінчився бійкою. Кулачним поєдинком у «торпедівцям» відзначився Костянтин Савенков, що вийшов на цей матч в новому для себе амплуа капітана команди. Варто зазначити, що новоявлений капітан за час зустрічі зумів проявити себе не тільки як «файтер». Своєю зарядженістю на боротьбу він, дійсно, надихав команду і за підсумками матчу був визнаний кращим гравцем у складі «Казцинк-Торпедо». У «Донбасу» кращим став Віталій Доніка, що зумів на початку третього періоду зрівняти рахунок та забезпечити своїй команді нічию в основний час. На 43-й хвилині «торпедовські» захисники залишили його відкритим прямо перед воротами, і, отримавши пас, він не упустив шансу. Шайба потрапила у щитки Полошкова, затрималася на частку секунди, але після прослизнула між них за «червону». Нічия збереглася до кінця третього періоду і в овертаймі. В буллітам удача посміхнулася господарям - переможний кидок на рахунку Дмитра Дударева.