Ми в пресі

«Донбас - 2» в четвертий раз переграв «Вінницьких Гайдамаків»

07-01-12 07:41:01
Хокейний клуб «Донбас-2» переграв ХК «Вінницькі Гайдамаки» з рахунком 4:0. Гра в рамках Професійної Хокейної Ліги Україна відбулася 6 січня у Вінниці.

У першому періоді «Донбас-2» заволодів ігровою ініціативою і провів у ворота господарів льодової майданчика 3 шайби.

Рахунок матчу було відкрито на 10 хвилині - шайбу у ворота «Гайдамаків» закинув Олексій Кровопусков. Через 4 хвилини Євген Пастух подвоїв перевагу в рахунку, а через 2 хвилини зусиллями Дмитра Німенка «Донбас» збільшив розрив у рахунку до 3-х голів.

Вийшовши на другу двадцятихвилинку «Гайдамаки» зуміли нав'язати боротьбу донецькій команді. Вінницькі хокеїсти провели кілька небезпечних атак, але завдяки вдалим діям Євгена Напненко у воротах «Донбасу», господарям льодового майданчика не вдалося розпечатати ворота донеччан.

Заключний період пройшов в силовій боротьбі за шайбу. Але на 47 хвилині нападник «Донбасу-2» - Олексій Страхов закинув четвертий гол у ворота «Гайдамаків» і встановив остаточний рахунок матчу. 4:0.

У сезоні 2011-2012 це вже четверта перемога «Донбасу-2» над «Вінницькими Гайдамаками». Наступний поєдинок ХК «Донбас - 2» проведе 11 січня в Донецьку проти ХК «Сокіл».

«Донбас - 2» відстає від київського «Сокола» на 5 очок і з 69 очками займає друге місце.

Голи: 10:33 Олексій Кровопусков; 14:14 Євген Пастух; 16:27 Дмитро Німенко; 47:45 Олексій Страхов
(0:3; 0:0; 0:1)