Ми в пресі

Бєлухін засмутив земляків у матчі "Донбаса" із "Саровим"

24-12-11 15:48:21

Гол Євгена Бєлухіна ліг в основу перемоги "Донбасу" в матчі чемпіонату Вищої хокейної ліги проти "Сарова" - 5:1. Пікантність ситуації полягає в тому, що Бєлухін є уродженцем Сарова і, отже, двічі відзначився в поєдинку проти своїх земляків.

В цілому, п'ятничний матч "Донбаса" склався куди простіше, ніж попередня гра проти ХК ВМФ. Як зазначив після гри наставник гостей Михайло Варнаков, часом другу гру після тривалої перерви, команда проводить краще, адже знаходить ігровий ритм. Саме це і сталося з "Донбасом". Зовні підопічні Олександра Куликова не прикладали особливих зусиль, і, тим не менше, впевнено переграли гостей.

Ключовим епізодом матчу, на думку тренерів обох команд, став булліт, не реалізований саровчанами в другому періоді.

Заключний у 2011-му році домашній матч "Донбас" проведе в неділю, 25 грудня. Суперник - клинський "Титан". Початок поєдинку - о 17:00.

Чемпіонат ВХЛ

"Донбас" (Україна) - "Саров" (Росія) - 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)

Шайби: Шафаренко (Матерухін), 09:35 (1:0). Бєлухін (Журун, Піскунов), 20:52 (2:0). Малевич (Бєлухін, Люткевич), 37:17 (3:0). Малевич (Бєлухін, Люткевич), 44:41-біл. (4:0). Бакіка (Іванов, Полозов), 52:31 (4:1). Єсіпов (Журун, Шафаренко), 54:07 (5:1).