Головна > Новини > "Донбас-2" виграв важливий поєдинок у "Беркута"

Новини

"Донбас-2" виграв важливий поєдинок у "Беркута"

29-12-11 22:02:36
«Донбас-2» виграв важливий поєдинок у «Беркута» у чемпіонаті Професійної хокейної лізі України з рахунком 4:2. Донецький клуб на мажорній ноті закінчив 2011 рік. Перед цією грою донеччани всього на чотири очки випереджали киян, але тепер розрив між командами становить сім пунктів. Після перемоги «Донбас-2» у Новому 2012 році продовжить погоню за лідером регулярного чемпіонату - київським «Соколом», який випереджає донеччан на вісім очок. Зараз у донецької команди після 26 ігор 63 очки, киян - 71. У національній першості суперники проведуть ще по 16 матчів, у тому числі «Донбас-2» зіграють дві очні зустрічі з «Соколом».

Наступний поєдинок донецький «Донбас-2» зіграв 4 січня 2012 року в Новояворівську проти львівських «Львів». Початок гри о 19:00.

«Донбас-2» (Донецьк) - «Беркут» (Київ) - 4:2 (2:0, 2:0; 0:2)
29 грудня 2011 року. 19:00. м. Донецьк. ЛСК «Лідер». 428 глядачів.

Судді: А. Гладченко, О. Лускань, А. Бакуменко, О. Говорун.

Донбас: Горячевських. Вл. Алексюк - Расулов , Толкунов - Шагов, Васильєв - Тезіков. Міхнов - Бондарєв - Пастух, Р. Благой - Аникєєв - Німенко, Бабинець - Ісхаков - Страхов, Кровопусков - Аверкін - Голубничий, Нікульніков.

Беркут: Хован (крім 59:25 - 59:58). Вагін - Ісаєнко, Катуліс - Сенкерик, Заводовський - Мікульчик, Таран - Романенко. Сальников - Гніденко - Малов, Валуй - Михайлов - Бризгалов, Долгіх - Бліновс - Волчек, Бєга - Буточнов - Караульщук.

Голи: 1:0. Р. Благой (Аникєєв, Васильєв, 09:17 - більш.), 2:0. Страхов (Васильєв, 16:34 - більш.), 3:0. Тезіков (Бабинець, 31:12), 4:0. Р. Благой (Аникєєв, Толкунов, 35:20 - більш.), 4:1. Бризгалов (Валуй, 55:17), 4:2. Караульщук (Катуліс, 17:46 - менш. 3х5).

Штраф: 8 - 34

Кидки: 34 (12+11+11) - 42 (13+11+18)

Вкидання: 45 (13+22+10) - 35 (13+11+11)

Гра почалася в середньому темпі, де кожна команда намагалася у першу чергу забезпечити свої ворота, а вже потім думала про атаку. Цим і викликано невелика кількість гольових моментів створених суперниками на початку матчу. Загострення біля воріт найчастіше виникали в ті хвилини, коли команди грали не в рівних складах, що в кінцевому підсумку і стало вирішальним у поєдинку. «Донбас-2» використовував вже другу свою більшість на 10-й хвилині матчу - донеччани вдало розмістилися в зоні, Васильєв кинув від синьої лінії, а Благой вміло переправив шайбу у ворота словацької воротаря «Беркута» Хова. Кияни спробували загострити гру, але всі їх атаки розбивалися об голкіпера господарів Горячевських, який цього вечора у воротах грав як «стіна», відбиваючи усі кидки суперника. На 17-й хвилині донеччани знову використали чисельну перевагу - Страхов з середньої дистанції потужно увігнав шайбу у ворота, після передачі Васильєва - 2:0.

На подив другий період почався не атаками киян, а масованим штурмом господарів, які кілька разів були близькі до успіху. Поступово «Беркут» вирівняв гру, але відрвзу в середині матчу отримав у відповідь красивий гол від синьої лінії Тезікова, після того, як Бабинець виграв вкидання та відкинув шайбу  - 3:0. Не встигли гості отямитися, як «Донбас-2» втретє в матчі реалізував більшість - Благой зробив «дубль», після передачі Анікєєва - 4:0. Здавалося, гра зроблена, і третій період буде чистою формальністю...

Суперники обмінювалися небезпечними моментами до 56-ї хвилини, поки донеччани «не забули» на своєму п'ятачку досвідченого Бризгалова, який не залишив жодних шансів Горячевських - 4:1. До кінця гри залишалося трохи більше чотирьох хвилин, і ця шайба тягнула не більше, ніж на гол престижу. Тим більше за чотири хвилини до фінальної сирени «Донбас-2» отримав чисельну перевагу у два гравці. Але трапився рідкісний випадок у хокеї - гості закинули шайбу втрьох! Караульщук підхопив шайбу, протягнув її по правому краю, змістився в центр та точно пробив у кут - 4:2. До фінальної сирени залишалося 2 хвилини 14 секунд... Головний тренер «Донбасу-2» Олег Мікульчик відразу взяв 30-секундний тайм-аут, і більше розслабленості в обороні донеччани собі не дозволили, довівши важливу гру до перемоги.

У другій грі дня «Харківські Акули» вдома переграли «Білий Барс» - 2:1 (0:0, 2:0, 0:1).