Головна > Новини > «Донбас-2» обіграв «Білий Барс»

Новини

«Донбас-2» обіграв «Білий Барс»

27-12-11 20:55:01
«Донбас-2» у регулярному чемпіонаті Професійної хокейної ліги України вчетверте в сезоні обіграв «Білий Барс» з рахунком 5:2. Донецький клуб зазнав з суперником складності тільки в першому періоді, а в другому закинувши підряд чотири шайби, практично зняв питання про переможця, у результаті довівши рахунок до 5:2. Післязавтра, 29 грудня о 19:00, на ЛСК «Лідер» донецьку команду чекає куди серйозніше випробування - гра проти третьої команди ліги - київського «Беркута», який відстає від донеччан у турнірній таблиці на 4 очки.

«Донбас-2» - «Білий Барс» - 5:2 (0:0; 4:1; 1:1)

27 грудня 2011 року. 19:00. м. Донецьк. ЛСК «Лідер». 300 глядачів

Судді: А. Гладченко, А. Родіонов, В. Прилипко.

Донбас-2: Напненко. Вол. Алексюк - Расулов , Толкунов - Шагов, Васильєв - Тезіков, Кугут - Р. Борисенко. Міхнов - Бондарєв - Пастух, Кровопусков - Аникєєв - Німенко, Бабинець - Ісхаков - Страхов, Нікульніков - Аверкін - Голубничий.

Білий Барс: Котов. Бернацький - Ігнатенко, Невєров - Афанасьєв, Попов - Лаврик, Пантелеймонов. Кіча - Тронь - Слюсар, Сірий - Пономаренко - Гуляєв, Войцеховський - Коляда-Дубков, Макоревич - Кузьмик - Кузьменко, Комарчев.

Голи: 1:0. Страхов (Ісхаков, 21:45), 2:0. Бабинець (Кровопусков, Борисенко, 27:14), 3:0. Кровопусков (Аникєєв, Німенко, 31:10), 4:0. Бондарєв (Пастух, Міхнов, 34:18 - більш.), 4:1. Слюсар (Бернацький, 35:26 - більш.), 5:1. Кугут (Німенко, Р. Борисенко, 45:20 - більш.), 5:2. Коляда (Гаврилюк, Дубков, 57:00)

З перших хвилин поєдинку гості віддали перевагу «Донбасу-2», намагаючись діяти у грі «другим номером» - на контратаках. Передостання команда чемпіонату ПХЛ України розуміла, що у відкритий хокей грати з одним з лідерів «регулярки» у них не вийде на рівних - аж надто різні вагові категорії у команд. І в першому періоді підопічним Костянтина Буценка вдалося нейтралізувати міць атак донеччан - в кінці першого періоду на табло світився рахунок 0:0.

У перерві головний тренер «Донбасу-2» Олег Мікульчик зміг перебудувати команду, оскільки в другому періоді глядачі побачили зовсім інший хокей у виконанні господарів. Донеччани включили командну швидкість, і «Білий Барс» «посипався», пропустивши поспіль чотири шайби у свої ворота. У цей момент у донецьких хокеїстів виходило на льоду практично все - комбінації, кидки, команда показала саме той хокей, який від неї чекають її прихильники. Після четвертої шайби результат поєдинку був практично вирішений, і пропущена шайба у ворота Напненко не сильно зіпсувала гарний настрій вболівальникам на трибунах «Лідера».

У третьому періоді команди обмінялися забитими голами, і донеччани довели гру до перемоги, та тепер готуються до післязавтрашньому складного матчу з київським «Беркутом». Столична команда провела чергову «чистку» складу, і в Донецьк їде у гарному настрої - «Беркут» у важкому матчі обіграв в Харкові місцевих «Акул» з рахунком 4:3.

«Харківські Акули» - «Беркут» - 3:4 (0:1, 1:2, 2:1)

Голи: Міхейонок, Секірко, Медведєв - Волчек (2), Буточнов, Гніденко