Пам'ятка вболівальнику хокейного клубу "Донбас" - весь список матчів донеччан в одному місці!
З повним варіантом календаря можна ознайомитися тут.
6 вересня, четвер
"Слован" (Братислава) - "Донбас"
8 вересня, субота
ЦСКА (Москва) - "Донбас"
10 вересня, понеділок
"Лев" (Прага) - "Донбас"
15 вересня, субота
"Донбас" - "Сибір" (Новосибірськ)
17 вересня, понеділок
"Донбас" - "Металург" (Новокузнецьк)
19 вересня, середа
"Донбас" - "Амур" (Хабаровськ)
23 вересня, неділя
"Атлант" (Митіщі) - "Донбас"
25 вересня, вівторок
"Локомотив" (Ярославль) - "Донбас"
27 вересня, четвер
"Торпедо" (Нижній Новгород) - "Донбас"
30 вересня, неділя
"Донбас" - "Спартак" (Москва)
3 жовтня, середа
"Донбас" - "Динамо" (Рига)
7 жовтня, неділя
"Донбас" - "Вітязь" (Чехов)
9 жовтня, вівторок
"Донбас" - "Северсталь" (Череповець)
11 жовтня, четвер
"Донбас" - "Динамо" (Мінськ)
13 жовтня, субота
"Вітязь" (Чехов) - "Донбас"
15 жовтня, понеділок
"Авангард" (Омськ) - "Донбас"
17 жовтня, середа
"Барис" (Астана) - "Донбас"
19 жовтня, п'ятниця
"Югра" (Ханти-Мансійськ) - "Донбас"
22 жовтня, понеділок
"Донбас" - "Автомобіліст" (Єкатеринбург)
24 жовтня, середа
"Донбас" - "Металург" (Магнітогорськ)
25 жовтня, четвер
"Донбас" - "Трактор" (Челябінськ)
31 жовтня, середа
"Динамо" (Москва) - "Донбас"
2 листопада, п'ятниця
СКА (Санкт-Петербург) - "Донбас"
14 листопада, середа
"Донбас" - "Нефтехімік" (Нижньокамськ)
16 листопада, п'ятниця
"Донбас" - "Салават Юлаєв" (Уфа)
18 листопада, неділя
"Донбас" - "Ак Барс" (Казань)
21 листопада, середа
"Нефтехімік" (Нижньокамськ) - "Донбас"
23 листопада, п'ятниця
"Салават Юлаєв" (Уфа) - "Донбас"
25 листопада, неділя
"Ак Барс" (Казань) - "Донбас"
28 листопада, середа
"Донбас" - СКА (Санкт-Петербург)
1 грудня, субота
"Донбас" - "Динамо" (Москва)
3 грудня, понеділок
"Автомобіліст" (Єкатеринбург) - "Донбас"
5 грудня, середа
"Трактор" (Челябінськ) - "Донбас"
7 грудня, п'ятниця
"Металург" (Магнітогорськ) - "Донбас"
19 грудня, середа
"Донбас" - "Югра" (Ханти-Мансійськ)
21 грудня, п'ятниця
"Донбас" - "Барис" (Астана)
23 грудня, неділя
"Донбас" - "Авангард" (Омськ)
25 грудня, вівторок
"Донбас" - "Вітязь" (Чехов)
27 грудня, четвер
"Динамо" (Мінськ) - "Донбас"
29 грудня, субота
"Северсталь" (Череповець) - "Донбас"
6 січня, неділя
"Динамо" (Рига) - "Донбас"
8 січня, вівторок
"Спартак" (Москва) - "Донбас"
16 січня, середа
"Донбас" - "Торпедо" (Нижній Новгород)
18 січня, п'ятниця
"Донбас" - "Атлант" (Митіщі)
20 січня, неділя
"Донбас" - "Локомотив" (Ярославль)
24 січня, четвер
"Вітязь" (Чехов) - "Донбас"
26 січня, субота
"Металург" (Новокузнецьк) - "Донбас"
28 січня, понеділок
"Сибір" (Новосибірськ) - "Донбас"
30 січня, середа
"Амур" (Хабаровськ) - "Донбас"
13 лютого, середа
"Донбас" - ЦСКА (Москва)
15 лютого, п'ятниця
"Донбас" - "Слован" (Братислава)
17 лютого, неділя
"Донбас" - "Лев" (Прага)
Прес-служба ХК "Донбас"