Головна > Новини > Новини клуба > "Асіаго" переможений! Дві третини шляху позаду

Новини клуба

"Асіаго" переможений! Дві третини шляху позаду

14-01-12 17:19:27

Сьогодні у другому матчі Суперфіналу розіграшу Континентального кубка чемпіон Україну без проблем обіграв італійський "Асіаго".

"Асіаго" (Італія) - "Донбас" (Україна) - 2:6 (0:2, 2:2, 0:2)
14 січня. Руан. Франція. "Іль Лакруа".

"Асіаго": Греко. Бергстрем - Фата, Борреллі - Інтрануово - Бентівольо, Мільіоранці - Страццабоско, Престі - Тессарі - Бенетті, Марчетті - Макдональд, Піттон - Улмер - Хенрі, Бассо, Стеван - Буса.

"Донбас": Горячевських. Люткевич - Малевич, Піскунов - Журун - Белухін, Дубровін - Дидикін, Кочетков - Варламов - Хульт, Єсіпов - Егін, Васильєв - Татаринов - Гладських, Селезньов - Побєдоносцев, Шафаренко - Матерухін - Доніка.

Шайби: 0:1. Варламов (Кочетков, 3:53), 0:2. Дубровін (Дидикін, Кочетков, 19:15 - більш.), 1:2. Бореллі (Бентівольо, 26:00 - біл.), 1:3. Шафаренко (Доніка, 26:39), 2:3. Улмер (Бенетті, 32:06), 2:4. Шафаренко (Доніка, Матерухін, 35:44), 2:5. Варламов (Кочетков, Дубровін, 53:51 - 3х5), 2:6. Піскунов (Селезньов, 58:42)

Кидки - 31:61.
Штраф - 14:10.

Безперечна перевага над суперником у першому періоді (кидки - 9-24) гравці хокейного клубу "Донбас" змогли реалізувати лише двічі, хоча, цілком могли "завершувати" матч і в цей період, настільки розгубленими виглядали їхні італійські колеги. У дебюті зустрічі Сергій Варламов гросмейстерський розпорядився виходом один в нуль, відправивши шайбу в протихід воротареві "Асіаго", а на останній хвилині двадцятихвилинки, Дубровін точним кидком завершив комбінацію партнерів по п'ятірці. Італійці змогли організувати щось істотне лише одного разу, розігрів на 17-й хвилині воротаря донеччан Степана Горячевських.

У другому періоді гравці "Донбасу" почали дозволяти суперникам дуже багато, спочатку надавши перевагу в дві людини, а вистоявши втрьох, трохи пізніше, залишилися вчотирьох. У цей момент Бореллі і компанія скоротили відставання. За півхвилини Шафаренко повернув суперника на колишнє "місце", але та ж неуважність в обороні донеччан призвела до другої шайби у ворота Горячевських. На гол Улмера знову відповів Шафаренко, записавши на свій рахунок дубль вже в другому періоді. Такий відкритий хокей сподобався французьким вболівальникам, які вщерть заповнили зал, але навряд чи порадував тренерів команд.

Повернувши собі перевагу в третій двадцятихвилинці донеччани позбавили суперників всіх шансів і помислів про можливість, як мінімум, зрівняти рахунок. Варламов і Піскунов довели перевагу "Донбасу" до значного, здобувши другу перемогу на турнірі.

Гравці матчу: Улмер - Піскунов.